לאחר 70 שנים – האחיות שנמסרו לאימוץ התאחדו: במשך עשורים חיו ארבע נשים שלא הכירו אחת את השנייה במדינות שונות בארה"ב. בדיקת דנ"א ביתית גילתה כי מדובר באחיות שנמסרו אחת אחרי השנייה לאימוץ על ידי ההורים המשותפים. כעת, 70 שנים אחרי הולדת האחות הבכורה בצפון מערב אינדיאנה התאחדו ג'ניפר, ג'ודי, תמי ופרן שממשיכות בחיפוש שני אחיהם הנוספים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"צבטנו אחת את השנייה מפני שלא הצלחנו להאמין לזה", סיפרה תמי במפגש האיחוד הראשון. "כשאני רואה שהן נראות כמוני, אי אפשר לטעות – אנחנו אחיות. עכשיו אנחנו לומדות איך להיות משפחה".

למרות שלא הכירו מעולם, הן נדהמו לגלות את שלל הדברים המשותפים להן: לכולן טעם דומה בגלידות, כולן בלונדיניות חובבות שיזוף, הן מעדיפות ללכת יחפות, וגם סובלות מאותן הצרות – כמו בעיות בברכיים.  

הן גם סובלות מאותן הצרות - תמי ואחותיה, פרן ווידון, סובלות מעקמת ובעיות בברכיים. ויש להן טעם מאוד דומה בגלידות. כל אחת מארבע האחיות נשלחה לאימוץ עם לידתה, בלי לדעת שהאחרות קיימות.

"צבטנו אחת את השנייה - לא האמנו"

הסיפור, שנחשף על ידי כתבת תכנית הבוקר של רשת CBS,  עורר הדים ברחבי ארה"ב. "זו הפעם הראשונה שאני פוגשת את אחיותיי מזה 70 שנה", סיפרה האחות הגדולה פרן. ככל הנראה ההורים שלהן, ג'וזף והלן, מעולם לא נישאו והיו נפגשים מדי פעם. כתבת CBS סבורה שנולדו להם שמונה ילדים שכולם נמסרו לאימוץ זמן קצר לאחר הלידה.

הנשים זיהו אחות נוספת, סנדרה, שמתה בטקסס לפני 30 שנה, ואח נוסף, קרייג המתגורר בהוואי. "הוא צחק שזה דבר טוב שהוא עבר הרחק מאינדיאנה כשהיה בן 17 - אחרת עוד יכל לצאת עם אחת מאחיותיי", סיפרה ג'ניפר על השיחה בין השניים.