בני הזוג סטיבן ווב וקנשה אנטואן, יצאו לחופשת החלומות. לפי סקיי ניוז, השניים שכרו בקתת עץ במלון יוקרתי בטנזניה, בעל חלון קרקעי שמשקיף לתוך האוקיינוס. סטיבן תכנן להציע שם נישואים לבת זוגו, אך הרגע המאושר בחייהם הפך במהרה לטרגדיה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

סטיבן יצא מהחדר ונכנס למים עם שנורקל וסנפירים. כשהוא נמצא בדיוק מתחת לחלון חדרם, הוציא סטיבן דף מנויילן  עליו נכתב: "אני לא יכול לעצור את נשימתי מספיק זמן כדי לומר לך את כל הדברים שאני אוהב בך. אבל.. את כל מה שאני אוהב, אי אוהב כל יום יותר ויותר!". סטיבן סובב את הדף, ובצד השני הופיעה הצעת הנישואים: "האם תיהיי אשתי? התינשאי לי??"

סטיבן שלף את הטבעת בעוד קנשה הנרגשת מהנהנת באושר ומצלמת אותו. בזמן הקצר הזה, הספיקה קנשה אפילו להעלות תמונה מהצעת הנישואים לפייסובק שלה, תוך שהיא כותבת: "כן! כן! כן! כן!". אך הרגע לו חיכו לא היה תתחילת שארית חייהם – סטיבן מעולם לא יצא מהמים.

מהרשויות לא נמסרו פרטים בנוגע לטביעה, וקנשה פרסמה זמן מועט לאחר הפוסט המשמח פוסט נוסף, שמספר על האסון שפקד אותה. "אין מילים שיוכלו לתאר בכבוד נפש יפה כמו זו של סטיבן", כתבה קנשה. "מעולם לא הגחת מהמעמקים אז לא הספקת לשמוע אותי קוראת 'כן, כן, מיליון פעמים כן".