האם נאלצתם פעם להשאיר לחברים שלכם מפתח לבית כדי להשקות את העציצים שלכם? בבריטניה מצאו פתרון מקורי - בית מלון מיוחד לצמחים. פרנקי את'היל פתח בלונדון את בית המלון הראשון לצמחים, שירות שמעניק לבעלי העציצים שקט ושלווה כשהם יוצאים לחופשה. כרגע המקום פועל רק בחופשת הקיץ והשירות ניתן (בינתיים) בחינם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כריסטינה ווסלס נסעה השבוע לחופשה, אך לפני שארזה את המזוודה היא התייצבה בבית המלון עם העציץ ביד. "אני רק רוצה שהוא יישאר בחיים כשלא אהיה", סיפרה. "הצלחתי להשאיר אותו בחיים עד עכשיו, אני בטוחה שהוא יקבל טיפול טוב יותר כשהוא כאן - אני אשאיר אותו כאן לפחות עד שאחזור".

הצמחים מקבלים טיפול משופר אצל את'היל - טיפול שכולל ספא, תנאי לחות מתאימים לכל צמח, דשן, נוזלים וכמובן צל או שמש - על פי צרכיו של כל צמח. החבצלות האהובות של כריסטינה וודאי נרגשות, המלון המיוחד היה המפלט האחרון שלהם. "גם השכן שלי יוצא לחופש", היא סיפרה. "אז למעשה אין לי אף אחד - המלון זה רעיון מצוין".

המייסד פרנקי את'היל מגויס לטובת העולם הבוטני וסיפר כי הוא "ממש מקווה שזה יעודד עוד אנשים להכניס צמחים לבתים שלהם ולמשרדים - במיוחד בלונדון, כאן זיהום האוויר גבוה מאוד ואנחנו מנותקים מהטבע".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום