נהגת שאיבדה שליטה על רכבה והתנגשה בתחנת אוטובוס באריזונה שבארה"ב, כמעט גבתה את חייהם של שני בני אדם שהיו במקום. הולך רגל ואישה שנסעה על כיסא גלגלים חשמלי ניצלו בגלל שהרכב פספס אותם – בסנטימטרים בודדים. עד ראייה סיפר: "זה מזל גדול".

המכונית כמעט והתנגשה במהירות בלורה סמית' שנסעה בכסא הגלגלים החשמלי שלה בשביל המיועד לאופניים. "זה היה מכוון ישירות אליי, חשבתי שזה יפגע בי", סיפרה סמית'. "עצמתי את עיניי והתפללתי לאל שיעזור לי". כיסא הגלגלים נפגע במעט ונוצר בו סדק - אך סמית' יצאה ללא פגע.

לדבריה של הנהגת, הבלמים שלה הפסיקו לפעול ובכדי להימנע מהתנגשות ברכב שהיה מולה, היא הסיטה את הרכב בחדות ופגעה בתחנת אוטובוס. היא חצתה את כל הנתיבים בכביש עד שפגעה במהירות גבוהה בתחנה.

גבר נוסף שעמד באזור, היה גם הוא במרחק של כמה סנטימטרים מפגיעה קשה מאוד. "אני חושב שהוא זז מהדרך בדיוק בזמן", סיפר מייק ג'ונסון, עד ראייה שהיה בזירה. "היה לו מזל גדול". עדים נוספים שהיו במקום נותרו המומים מהתקרית.

המשטרה מסרה כי הגבר סבל מפגיעות קלות בלבד, ואף לא היה צורך להוביל אותו לבית החולים. התנגשות כזו, לפי הרשויות, עלולה הייתה לפגוע בשני אנשים באורח קשה - או אפילו לגרום למותם.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום