סערת התאבדותו של ג'פרי אפסטין: שותפו לתא של המיליארדר ועבריין המין טוען כעת כי הסוהרים במתקן הכליאה בניו יורק שבו הוחזקו השניים איימו עליו מאז התקרית. המידע נחשף היום (חמישי) במכתב שנשלח מטעם עורך דינו ובו הוא מבקש להעביר את האסיר אל מתקן כליאה אחר בשל התנהגות הצוות כלפיו.

במכתב טען השותף לתא כי מאז ניסיון ההתאבדות הראשוני של אפסטין, מספר סוהרים אמרו לו "לשתוק", "להפסיק לדבר" ו-"להפסיק להתלונן". השניים חלקו תא ב-23 ביולי – בזמן ניסיון ההתאבדות הראשון של המיליארדר בן ה-66, ואז הופרדו השניים.

כלא המטרופוליטן בניו יורק מנהטן בו ג'פרי אפסטין הת
מתקן הכליאה המדובר בניו יורק | צילום: רויטרס

תעלומת מותו של ג'פרי אפסטין:

דוח נתיחת גופתו של איל ההון העלה כי על צווארו של אפסטין, שנמצא ללא רוח חיים בתאו בכלא, אותרו מספר שברים במקומות שונים. לדברי מומחים שנחשפו לממצאי הדוח וצוטטו בעיתון, מדובר בפציעה ש"נפוצה בעיקר בקרב קורבנות רצח בחניקה".

האיש שהיה לו הכל
צילום: חדשות

המומחים הוסיפו כי שברים מהסוג שהתגלו על צווארו של המיליארדר יכולים היו להיגרם גם כתוצאה מהתאבדות באמצעות תלייה "בעיקר בקרב גברים מבוגרים". יחד עם זאת, הם הדגישו כי פציעות מן הסוג הזה נפוצות יותר במקרים של מוות שנגרם כתוצאה מתקיפה וחנק.

אפסטין, שהואשם בסחר בקטינות, נמצא ללא רוח חיים בתאו בכלא המטרופוליטן שבמנהטן, זאת כשבוע לאחר שניסה לתלות את עצמו ללא הצלחה. מאז מותו, נפוצו שלל תיאוריות קונספירציה כשרבים מאמינים שלא הוא זה ששם קץ לחייו. העובדה שנהלי ההשגחה בכלא, לפיהם יש לבצע פטרולים מדי חצי שעה, לא התבצעו ביום מותו של אפסטין מחזקים תיאוריות אלה, כמו גם העובדה שאפסטין הוסר מרשימת ההשגחה המיוחדת למי שהפגינו נטיות אובדניות, חרף ניסיון ההתאבדות שכשל.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום