יאיר בקר אחיו של דוד בקר ז"ל שנהרג בגיאורגיה שוחח היום (רביעי) עם החדשות 12 וסיפר: "מישהו משם סיפר שהם חזרו מאוחר בלילה והרכב החליק, התהפך והוא נהרג". יאיר אמר שאחיו מאוד אהב לטייל ושהוא תכנן להמשיך לאומן. ראש אגף המבצעים בזק"א חיים וינגרטן סיפר: "מיד עם קבלת הדיווח על התאונה הוזעק למקום שליח חב"ד ומפקד זק"א גיאורגיה לבית החולים על מנת לסייע למשפחה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אחיו של דוד ז"ל הסביר כי הוא ומשפחתו אינם יודעים מה התרחש לפרטי פרטים: "המידע מאוד לא ברור, דיברנו עם מישהו מהשגרירות אבל לא הסבירו לנו בדיוק מה קרה. הבנתי שגם מישהי מקומית או תיירת נהרגה בתאונה אבל אנחנו באמת לא מבינים מה בדיוק התרחש שם".

בקר הוסיף: "החברה של זק"א שהיו איתו גם סיפרו שהבחור לא עשה ביטוח רפואי, וכשהוא הגיע לבית החולים היו עם זה המון בעיות מבחינת הטיפול. מפקד זק"א במקום הצליח לבקש מבית החולים שייקחו מחיר מינימאלי כמו של מקומיים. וכעת הוא עובד על שחרור הגופה".

חיים וינגרטן, ראש אגף המבצעים בזק"א סיפר: "הרופאים בבית החולים בטיביליסי פעלו רבות ועשו כל שביכולתם כדי להציל את חייו של יוסף דוד אך לצערנו הרב הבוקר נקבע מותו. מפקד זק״א במקום פועל מול בשיתוף עם משרד החוץ מול הרשיות המקומיות כדי לזרז את שחרור גופתו של המנוח ולהטיסו לקבורה בישראל.״ ארגון זק״א שולח תנחומים לבני המשפחה היקרה".