לפני קצת יותר מחודש פתח פרדי סליבינסקי עמוד אינסטגרם שאמנם מונה בינתיים רק כמה אלפי עוקבים – אך הפך במהרה למוקד משיכה של התקשורת בכל רחבי העולם. מדובר בעמוד ראשון מסוגו שמוקדש כולו לכפילים של מפורסמים, והקפדנות שבה מתחזק פרדי את קהילת כפילי הסלבריטאים שלו מרשימה באופן בלתי רגיל: עד כדי כך, שאפשר בקלות לחשוב שמדובר בעמוד הערצה של כוכבים אמיתיים כמו ריהאנה, מסי או גל גדות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

והתקשורת העולמית היא ממש לא היחידה שמתלהבת מהיוזמה. גם הכפילים עצמם, שמככבים בעמוד שנושא את השם המקורי same.de.la.same, מרוצים מאוד, הן מתשומת הלב שלה הם זוכים בעקבות החשיפה והן מ"הבית הדיגיטלי" החם שבנה בעבורם סליבינסקי. על גבי העמוד הם משתפים במפגשים המרגשים עם המעריצים ובצילומים מהופעות, וגם מדגמנים בפוזות שיצליחו לבלבל אתכם לגמרי ויגרמו לכם לתהות מי כאן החיקוי ומי המקור. 

View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Same de la Same (@same.de.la.same) on

אז איך הצליח להגיע בחור צעיר כל כך לתהילת אינסטגרם מרשימה שכזו? מאז ומתמיד חיפש פרדי, קופירייטר במקצועו, את הדבר הגדול הבא והאמין שהכול אפשרי – משפט שהוא אפילו קעקע על זרועו. אחרי שלפני כשנה הוא מכר את עמוד הפייסבוק הישראלי המצליח "אנשים מדברים" שאותו הקים בעצמו, הוא החליט שהשלב הבא יהיה עמוד שיביאו לו הצלחה בינלאומית.

 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Same de la Same (@same.de.la.same) on

הרעיונות זרמו במשך חודשים, אבל אף אחד מהם לא הצליח לתפוס את תשומת ליבו של סליבינסקי. יום אחד, אחרי שפגש ברחוב דמות שהזכירה לו מישהו מפורסם -  הוא נזכר לפתע במשחק הילדות שלו ושל אחיו, במסגרתו נהגו השניים להסתובב ברחובות אורוגוואי ו"להתאים" פנים מפורסמות לעוברים ושבים. 

 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Same de la Same (@same.de.la.same) on

אחרי בדיקה קצרה שערך, גילה פרדי שאין ברשת אף לא עמוד אחד שמספר את סיפורם של כפילים אלה – והחליט לפתוח עמוד כזה בעצמו. בעמוד שפתח, פרדי לא מסתפק רק בתמונות המרשימות, אלא גם מנהל שיחות עם אותם הכפילים שמספקים לו הצצה לתוך חייהם האמיתיים.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Freddy Slivinski (@freddys88) on

 פרדי אמנם נהנה מתהליך היצירה עצמו - גם כשזה לא מביא עמו רווח כלכלי, אך הוא בחלט מודע להזדמנות העסקית שטמונה בכך: "אני אשמח להביא את התופעה הזו לארץ. הייתי בחתונה באורוגוואי, שם הביאו כפיל כמו הכפילים שאני מארח בעמוד שלי – ואנשים מאוד אהבו זה. תדמייני שאת הולכת לאירוע ומצטלם איתך מישהו שנראה בדיוק כמו בראד פיט!", הוא מסביר.

אבל מעבר לביצה המקומית, לפרדי יש גם מטרה גדולה יותר: "שבכל העולם ידברו על העמוד שלי". בינתיים, נראה שהוא בהחלט בדרך הנכונה.