זוג וילד בן 3 נתקעו במהלך טיול רגלי ליד מפל שזרם בעוצמה חזקה מאוד. לא היה בסביבה אף אדם ולא קליטה סלולרית, והם החליטו להזעיק עזרה בדרך היחידה האפשרית – שלחו מסר בבקבוק. בתוך שעות בודדות מרגע שליחת המסר אותרה המשפחה בזכות המעשה: "זה מדהים איך הכל התחבר בצורה מושלמת".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

קרטיס וויטסון, בת זוגו ובנו בן ה-3 היו בטיול רגלי במרכז קליפורניה. הם הלכו בעקבות נהר ארויו סקו דרך קניון, עד שהגיעו למפל. תכניתם הייתה לרדת לאורך המפל בעזרת חבל ולהמשיך למחנה. אך ביום השלישי למסעם, בני המשפחה מצאו את עצמם תקועים בחלק צר של הקניון, כשהקירות היו בגובה של 15 מטרים משני הצדדים.

החבל שוויסטון ציפה למצוא – לא היה שם. הם לא יכלו לרדת או לעזוב את המקום, והמפל החל לזרום בחוזקה. "הלב שלי נפל כשהבנתי שמסוכן מדי ולא נוכל לעשות סנפלינג", סיפר וויטסון.

הם מצאו את עצמם ללא קליטה או בני אדם באופק, והחליטו על מעשה יוצא דופן בכדי לחלץ את עצמם. הם כתבו על נייר: "אנחנו תקועים ליד המפל. בבקשה תזעיקו לעזרה", והכניסו את הפתק לתוך בקבוק פלסטיק שהיה עמם. בכדי לעורר תשומת לב נוספת, הם חרטו על הבקבוק "הצילו", ולאחר מכן השליכו אותו למים בתקווה שזה יגיע לבני אדם באזור.

שני מטיילים מצאו את הבקבוק עם המסר, והזעיקו את צוות ההצלה. הצוות הצליח לאתר את המשפחה שעות ספורות לאחר שהשליכו את ההודעה אל המים. "אם לא היו שולחים את המסר בצורה הזו, יכול להיות שהיה עובר זמן רב עד שהיו מוצאים אותם", סיפר אחד מאנשי החילוץ.

וויטסון המאושר פועל כעת בכדי למצוא את המטיילים שנענו לקריאת העזרה שלו ושל משפחתו. "זה מדהים אותי איך הכל התחבר בצורה מושלמת, מה הסיכויים?", אמר.