כך נראית האחוזה של ג'פרי אפסטין: תיעוד חדש, שצולם במהלך חקירתו של אפסטין בשנת 2005, מראה כיצד אחוזתו בפלורידה הייתה מעוטרת בעשרות תמונות של נשים ערומות או לבושות בביגוד מינימלי, כמו גם בתמונות שלו בבית הלבן.

בין שלל התמונות, חלקן של ילדות צעירות במיוחד, ניתן למצוא גם תמונות של זוגתו באותה התקופה, ג'יזליין מקסוול. נטען כי מקסוול סייעה לאפסטין "לגייס" נערות צעירות עבור אפסטין, כשהיא מבטיחה להן שהדבר יעזור לקדם את הקריירות שלהן.

התיעוד, שאורכו כשעה, נפתח בסיור בחניית ביתו של אפסטין, בה חנו שלוש מכוניות ואופנוע. משם המשיכו החוקרים למטבח ולסלון, שמכוסים כמעט כולם בתמונות – צנועות בהרבה מאלה שמופיעות באזורים הפרטיים יותר של האחוזה. בין היתר נראה אפסטין מצולם עם מנהיגים כמו פידל קסטרו והאפיפיור יוחנן פאולוס השני.

בקומה השנייה, בה מוקמו חדרי שינה ורחצה, האמנות כבר הרבה יותר פרובוקטיבית, וכוללת שלל צילומי עירום. באחד מחדרי האמבטיה נמצא כיסא זהה לזה שנמצא בקליניקות של רופאי שיניים, יחד עם הציוד הנלווה.

הפשיטה על האחוזה, הממוקמת בקרבת מאר-א-לאגו, מועדון הגולף היוקרתי של דונלד טראמפ, נערכה לקראת סיום החקירה הראשונה בעניינו של אפסטין. בסופה הורשע אפסטין בשידול לזנות של קטינות, אולם במסגרת עסקת טיעון מקלה במיוחד נידון ל-13 חודשי מאסר בפועל בלבד.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום