מה יותר קלאסי מפרנץ' טוסט לארוחת בוקר? בעיקר בשבתות, עם השאריות של החלה משישי. יש לא מעט תוספות ושדרוגים שאפשר לבצע, אבל הטיפ שאנחנו מדברים עליו היום בכלל לא קשור לזה: לא לחלב או שמנת, לא האם להוסיף קינמון או וניל או וויסקי ואפילו לא לסוג הלחם/חלה שמשתמשים בו, אלא לפעולה פשוטה וקטנה שלפי טיקטוק – עושה פלאים למנה האהובה: קליית הלחם במצנם.

@sheenamarie3568 20+ years of making French toast wrong. #frenchtoast #todayyearsoldwhen #fyp #vote #election2022 #electionday #breakfastfordinner ♬ original sound - Sheena

באנגלית זה נשמע יותר טוב, שהרי טוסט היא גם פעולת הקלייה, מה שגורם לכל העניין להישמע כמעט מתבקש. אם כך, לפי שינה, הטיקטוקרית שהעלתה סרטון שצבר כבר מיליוני צפיות: כל מה שצריך לעשות הוא לקלות את הלחם לצנים לפני שטובלים אותו בבלילת הביצים וחלב (ואי אילו תוספות שבוחרים) ורק אז לטגן במחבת או להכין בתנור – תולי בשיטה המועדפת עליכם (וזה אמור לעבוד גם אם מכינים גרסה מלוחה וגם אם הולכים על המתוקה).

טרם ניסינו בעצמנו, אבל כשחושבים על זה – זה הגיוני מאוד. הרי מקובל ונהוג להשתמש בלחם "ישן" ולאו דווקא טרי, מה שאומר שהוא יותר קשיח. וגם  ככה מקבלים לחם פחות ספוגי, שזה די כיף בסך הכל. לא יודעים מה תכננתם להכין היום בערב – אבל אנחנו יודעים מה אנחנו מכינים.