בשיא התקופה הקשה שעוברת על כולנו, עם כל החששות, החרדות והכאב הבל יתואר - יש גם מי שמצליחים לשמור על אופטימיות ונקודה של תקווה ואור. הומור הוא כוח ענק ומשמש כמנגנון לנפש שלנו שחבולה מידיעות שאף אדם לא צריך לשמוע ולראות. הנה כמה מהאנשים שהצליחו לגרום לנו לחייך בשבוע בלתי אפשר, ונעז אפילו לומר לצחוק ממש. כמו פעם. רק אחרת לגמרי. 

גיא הוכמן בשירות מילואים

הסטנדאפיסט גיא הוכמן שמצחיק אותנו בשגרה, התגייס למילואים בשטח ובמקביל מוכיח לנו שגם במציאות, אפשר למצוא גם ערימות של הומור: מהבחור שהיה אמור לעמוד תחת חופה ביום הגיוס למילואים ועד זה שנראה כמו מחבל בשירות צה"ל. אין כמו הומור עצמי כדי לשרוד את זה. 

 

משה קורסיה אוכל כל הדרך לניצחון

בימי הקורונה, משה קורסיה היה האיש שהכין נס קפה בחדר מורים וגרם לכולנו להרגיש ברי מזל שיש לנו קפה איכותי בבית. היום הוא מתגייס למילואים, ובמקום קפה - הוא על פק"ל שטח ומקליל משם את האווירה עם סרטונים שמצליחים להעלות חיוך בימים אלו. באחד מהסרטונים בו הוא לבוש מדים הוא מראה תגובה שקיבל: ״פלסטין היא כתר לראשך, פלסטין היא ארצנו וארצנו. אתם מאוד טיפשים ופחדנים. אתם אנשים של זוהמה עליון״. קורסיה לא חסך בתגובה ונקרע מצחוק מול המצלמה: ״בובי בובי, אני מקווה שאתה מתחבא טוב טוב חמוד שלי. מי לימד אותך לכתוב ככה בלי שגיאות? יפה לך. תכין תכין ת,מקלט יאהבל״. זה כמובן לא נגמר שם והוא לגמרי שווה גלילה בפיד.

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Moshe korsia • משה כורסיה‎‏ (@‏‎moshe_korsia‎‏)‎‏

מירית מפורקת

 למירית מוגזמת יש פינה שנולדה בימי הקורונה ונקראת "מירית פורקת", שם היא נהגה לפרוק בהומור משובח את כל מה שכולנו נאלצנו לעבור בחיים ההם, של המגיפה. היום, מירית שינתה את השם ל"מירית מפורקת" אבל יש לה גם הבטחה מלאה: שאנחנו נפרק אותם ו"נכתוש אותם כמו שום" הרבה לפני שהם אותנו. ויש לה אחלה טיפים בתור מומחית קרב מגע. 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎מוגזמת‎‏ (@‏‎miritg‎‏)‎‏

 

עידו קציר והקלטות הווטסאפ

אין כמו הקלטות קוליות עם הוראות לאחסון מזון של שבוע כדי להכניס את כולנו ללחץ אטומי. עדו קציר, אדם מצחיק מטבעו, מינף את ההקלטות ויצר הקלטות ווטסאפ בקולו שגרמו לכולנו להבין כמה אנחנו פתי מאמין. עד שזה מגיע ל"שר התחבורה שהוא גם במקרה בכיר בטיב טעם". קחו לכם כמה דקות. זה מצחיק מאוד ובעיקר תזכורת לעצמנו: יש הרבה בכירים בעולם, אין צורך להאמין לכולם. 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Ido Katzir - עידו קציר‎‏ (@‏‎idokatzir‎‏)‎‏

נגה דיאנג'לי: מיומנה של אם לשלושה במלחמה

הסטנדאפיסטית נגה דיאנג'לי ממנפת את ההורות שלה בכל הזדמנות שרק ניתן. ככה זה כשיש לך שלושה ילדים קטנטנים בבית אחד מאז הקורונה ועד המלחמה. כך שהיה זה רק מתבקש שהיא הראשונה שתמצא את השפיץ של ההומור בסיטואיציה כל כך קשה: להגן על הילדים שלנו מהמציאות הנוראית בחוץ. מסתבר שעבור הילדים של דיאנג'לי, הבומים בחוץ הם פשוט סימן של ועד הבית לגבות כסף מהשכנים. וואללה? אנחנו קונים את זה.

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎נגה ד׳אנג׳לי סטנדאפ NOGA D’ANGELI‎‏ (@‏‎noga.dangeli‎‏)‎‏

משתגעים על רחל

רחל מאופקים הפכה בצדק רב לגיבורת היום והרשתות החברתיות לא מפסיקות לעוף עליה. בזכות קור רוח, תושייה, תובנה ועוגיות - זו הצליחה לשרוד את התופת הארורה שהתרחשה בביתה, במשך שעות רבות עד לחיסולם של הטרוריסטים על ידי כוחות הביטחון. הממים לא מפסיקים לזרום ולהפוך לוויראליים וזה ללא ספק הדבר הכי חמוד, מצחיק ומעודד שיש בעולם. ובמיוחד כזה שגורם לרצות להכין עוגיות רחל. 

החתיכים של הפשוטע 

הפשוטע עושה לנו נעים על הלב בכל יום של השנה והיא ממשיכה לעמוד ביעד הזה גם בזמן מלחמה. העמוד הפופולרי ״הפשוטע״ העלה פוסט שבהחלט מעלה חיוך: ״קצת אסקפיזם והחפצה: הגברים החתיכים של השבוע בסדר עולה״. בפוסט ניתן לראות מפורסמים שגויסו למילואים בתמונות על מדים עיתונאים ודמויות מפתיעות וביניהם: סהר כהן וטל מורד מהישרדות, צחי הלוי, עידן עמדי, יועז הנדל, תמיר סטיינמן, דני קושמרו ובמקום הראשון- ג׳ו ביידן. 

 

 כשדני קושמרו פגש את דני קושמרו

ואם חתיכים, אז מקום כבוד לדני קושמרו. שמחנו לגלות שהעולם משכפל אותו וכאן בראיון היו כאלה שזיהו שני דני קושמרו בפריים ואחד תמיר סטיינמן באמצע. נקודות של אור בשידור מהשטח.

@maycohen988 מי הדני האמיתי?�#פוריוישראל #foryou #מלחמה #פוריומלחמה #דניקושמרו ♬ Which Dog Am I - �☠️


קהילת הלימונים מדביקה את דגל ישראל על תומכי חמאס

בימים בהם אנחנו נתקלים בלי סוף בתגובות מזעזעות ברשתות החברתיות שתומכות בחמאס, בקבוצת ״קהילת הלימונים״ החליטו לעשות מעשה משעשע -  לקחת את התמונות של אותם מגיבים, להוסיף את דגל ישראל עם הכותרת ״I stand with Israel” ולהגיב להם את התמונה בחזרה.

״לימוניסטים יקרים שימו לב! היום נתקלתי במשהו אדיר. כולנו ראינו עליה מטורפת בתגובות של מחבלים שמחים לאיד בימים האחרונים, אבל היום פגשתי תגובה אדירה! מישהו לקח תמונה של איזה תומך חינם בלסטין ופשוט ערך את התמונה שלו והדביק דגל ישראל ו- I stand with israel וזו פשוט התגובה הכי אדירה שאפשר להגיב להם כי הם נשרפים מבפנים!! בקיצור יאללה תדגימו לנו את יכולות הפוטושופ שלכם״, כתבו בקבוצה.