מה חשוב לכם כשאתם עוברים דירה? האיזור, האוכלוסייה, דרכי התחבורה, החינוך ואולי מספר הדירה? יש לא מעט אנשים שהסעיף האחרון עשוי להיות הדיל ברייקר שלהם. הנומרולוג שוקי גבאי מאמין שיש ערך למספרים, אבל אנחנו מסתכלים עליהם לא נכון. 

 "זו הפכה להיות מכת קבלנים. אנשים לא קונים בית מספר 7 למשל, כי יש להם סטיגמה שהמספר לא טוב והקבלנים נתקעים עם דירות. זה הכל שטויות. מספר בית לא קובע שום דבר, כנ"ל לגבי החלפת שם. יש הרבה הונאה בתחום הזה. מבקשים מאנשים אלפי שקלים על שינוי שם ואין לזה שום ביסוס. מרמים אנשים והכל מחוסר ידיעה".

אז מאיפה התיאוריה לגבי מספר בית שמביא אנרגיה שונה? 
"תיאוריית מספרי הבית מגיעה מהפאנג שווי, אולם בנומרולוגיה וביהדות לא מתייחסים לכך שמספר בית קובע משהו. אין מכנה משותף בין אנשים שגרים בבית מספר 5 למשל. נגיד אדם עבר לבית מספר 5 וחווה אובדן, אם נעשה סטטיסטיקה לגבי אובדן בבית מספר 5 לא נמצא כזו - זה לא קיים. עם התפתחות הנומרולוגיה, אנשים החלו ללמד ויצרו תיאוריה לא נכונה שמספר קובע משהו כשהנכון הוא שמספר מלמד על תכונות אישיות. למבנה אין אישיות ולכן מה שקובע את המזל והאנרגיה אלו האנשים שגרים בתוך הבית".

אם כך, למה עלינו להתייחס אם לא לא למספר הדירה למשל?
"מה שקובע הוא היסוד. יש יסודות אוויר. מים, אש ואדמה. אם לאדם יש במספרים שלו את האדמה - מספר 4 - טוב שיגור על בית קרקע. תת המודע שלנו הוא הקובע ואם יש אנשים שבתת המודע שלהם כתוב שהם צריכים  לגור ליד עצים - מוטב שיגורו בקרבת עצים. יסוד מים הוא מול הים. יש גם אדמה עם אוויר – אז מסתכלים שטחים, על מבנה קרקע או על בניין קומות ולא על מספר הבית".

אז איך נדע בכל זאת איפה כדאי לי לגור?
"לפי תאריך לידה. אם מדובר בזוג נשוי, משכללים את תאריך הלידה עם בן הזוג, שכן האישה היא זו שקובעת. אישה זה איש + ה. אז כשבאה האישה לבדיקה נומרולוגית, אני יכול לראות את האיש שלה פלוס ילדיה. כשבא איש אני רואה רק איש. כלי. מי שקובע את מבנה הבית, חינוך הילדים ואפילו מה שהגבר יעסוק היא האישה, שהיא מכלול ולכן רוב הדברים נקבעים לפי האישה ולכן האישה תדע. לאחר שיש ילדים – הילד הראשון יקבע את אזור המגורים של אותה המשפחה".

via GIPHY

תשכחו ממספר – זה העיתוי והאנשים שגרים בבית

אז מספר לא קובע, והאישה כן, אבל לא רק. מתברר שמה שפרמטר נוסף שקובע את המזל וההצלחה, לפי הנומרולוגיה, הם גם העיתוי והאנשים שגרים בתוך הבית. "יש אנשים שמתאים להם לגור בבית קרקע ויש אנשים שצריכים לגור בגובה", אומר גבאי ומוסיף כי יש עיתוי טוב ויש עיתוי פחות טוב. אם לא הולכים לנומרולוג שבודק בדיוק מהם הזמנים הטובים למעבר - אז מקשיבים כמובן לאישה, מתוך הבנה שבתוך גורל האישה - טמון המכלול. זה אינטואיטיבית טוב לכולם. אם אישה אומרת לגבר למשל: 'תיזהר ממישהו' - אז זה נכון. האישה היא אלוהית, היא מייצרת חיים. לנשים יש אינטואיציות לכוון את הזכר לפרנסה הנכונה ולכוון את ילדיה כדי להגן עליהם אז האישה קובעת".

 

"על פי הנומרולוגיה אנחנו מחשבים לפי מפת הלידה את השנה האישית ואז יש לדעת שישנן שנים טובות יותר למעבר ושנים פחות טובות. שנים 3 ו-4 מאוד טובות למעברים, וגם בשנה אישית 8-9 טוב לעבור. בשנה 1 טוב לעבור. בשאר פחות טוב. בשנה 7 לא עוברים, זו שנת שמיטה ושבתון יושבים ומחכים. פעם ב-9 שנים יש את השנה השביעית".