"חצי בחלום, חצי בסיוט" (GETTY) (צילום: ספורט 5)
"חצי בחלום, חצי בסיוט" (GETTY) | צילום: ספורט 5
אינטר מאושרת (GETTY) (צילום: ספורט 5)
אינטר מאושרת (GETTY) | צילום: ספורט 5

אינטר שלטה ביד רמה בליגה האיטלקית מפתיחת העונה, ואמש (שני) היא דאגה להבטיח את האליפות ה-20 בתולדותיה, ובסטייל. החבורה של סימונה אינזאגי גברה 1:2 על היריבה העירונית, מילאן, וחגגה דווקא מולה את התואר היקר.

"עבדנו כל כך הרבה, וסבלנו כל כך הרבה", התרגש בסיום לאוטרו מרטינס שאף דמע בשידור חי, "אני רוצה להקדיש את הניצחון הזה למשפחה שלי - לאשתי ולילדים שנמצאים בארגנטינה. אקדיש אותו גם לחבריי לקבוצה כמובן. אני מאושר, אינטר מעולם לא זכתה באליפות נגד מילאן. היינו חייבים לנצל את זה, ולזכות בתואר כקפטן זה פשוט דבר מיוחד. חידוש החוזה? אני אעבוד בנושא הזה מול המועדון".

"האוהדים תמיד דוחפים אותנו", המשיך, "המסע עם אינזגי היה כל כך יפה ואנחנו חייבים להמשיך ככה בדרך לעוד תארים. אני רוצה להנות מההצלחה  האדירה הזו. השגנו כוכב שני ועשינו היסטוריה".

"זאת פשוט הרגשה יפהפיה", סיכם סימונה אינזגי, "עשינו כאן משהו יפה, וזה הזמן לחלוק את התחושות האלה. תודה רבה לנשיא ז'אנג שתמיד היה שם בשבילי. המחשבות שלי עכשיו עם משפחתי. הרבה פעמים אני לא יכול לעזוב את העבודה מחוץ לבית, הם תמיד תמכו בי".

נשיא המועדון, סטיבן ז`אנג, בירך: "זה ציון דרך יוצא דופן בהיסטוריה שאנחנו כותבים ביחד. כל אוהדי אינטר ברחבי העולם חוגגים את הכוכב השני שלנו הלילה".

במקביל, גם סטפנו פיולי, מאמן מילאן הודה: "אינטר היא הקבוצה הכי חזקה בליגה, אין לי איך לטעון אחרת. ההבדל בינה לבין יתר הקבוצות הוא כל כך גדול וזה אומר שאנחנו אלו שרודפים, וכרודפים היינו חייבים לעשות הרבה. ניסיתי לעודד את השחקנים, זה הפסד כואב מאוד".

"אינטר הוסיפה לעצמה את הכוכב השני", כתבו ב`גאזטה`, "חצי מהעיר מילאנו חוגגת הלילה הגשמת חלום אדירה, בעוד החצי השני נמצא בעיצומו של סיוט. מעולם לא ראינו לילה שכזה בהיסטוריית הכדורגל העולמי".

במקביל, בקוריירה דלו ספורט היללו: "לסימונה אינזאגי מגיע ציון 10 על העונה הזו. הייתה לו את הקבוצה הכי חזקה באיטליה, והבנו את זה רק במהלך העונה. הקרדיט צריך להגיע אליו, הוא וקבוצתו הציגו כדורגל פשוט משובח".