פריז סן ז'רמן וריאל מדריד ניצחו אתמול (ראשון) 0:2 כל אחת במשחק הליגה שלה והתקרבו לאליפות, אך מה שמשותף ומעסיק את שני המועדונים הוא דבר אחד: קיליאן אמבאפה. לאחר ששוב החליף אותו במהלך המשחק, למאמן הקבוצה הצרפתית נמאס להתעסק בסאגה, בעוד בקבוצה הספרדית דווקא מאושרים להצהיר כי ככל הנראה הכוכב הענק ילבש לבן בעונה הבאה, כשהשחקן עצמו מעביר מסרים דרך האינסטגרם.

"כל שבוע אותן שאלות, זה מתיש", אמר לואיס אנריקה במסיבת העיתונאים לאחר הניצחון 0:2 על מארסיי בחוץ, כשאמבאפה מוחלף בדקה ה-65 (במצב של 0:1) ויורד עצבני לחדרי ההלבשה. "אני המאמן ואני מקבל את ההחלטות, וכך אמשיך לעשות עד יומי האחרון כאן. אני תמיד מחפש את הפתרונות הטובים ביותר לקבוצה שלי ואם אתם לא מבינים את ההחלטות שלי, לא אכפת לי".

 הפוסט של אמבאפה

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kylian Mbappé (@k.mbappe)

 

אמבאפה פירסם באינטסגרם תמונה שלו מהגב מחזיק בידו את סרט הקפטן, מרכין את ראשו ויורד מהמגרש בזמן החילוף - ללא כל כיתוב נלווה. בצרפת מפרשים את התמונה כאות לפרידה סופית מהמועדון, למרות ששום דבר אינו סופי - כפי שראינו גם בקיץ שעבר, אז נראה היה שאלוף העולם לשעבר כבר סגור בריאל מדריד, אך בסופו של דבר האריך את חוזהו בעיר האורות.

בצד הספרדי לעומת זאת, מדברים כבר מאוד בפתיחות על ההצטרפות של אמבאפה. כובש הצמד אתמול בניצחון על אתלטיק בילבאו, רודריגו, אמר לאחר המשחק: "אני אומנם לא יודע בוודאות מה יקרה בעתיד, אבל כן, אני חושב שאמבאפה מאוד קרוב להצטרף אלינו כי זה מה שכולם אומרים. בעונה הבאה כנראה יהיו למאמן הרבה כאבי ראש חיוביים כי יהיו לו הרבה שחקנים טובים, אבל אני מבחינתי רגוע".