הרבה עשוי להשתנות (GETTY) (צילום: ספורט 5)
הרבה עשוי להשתנות (GETTY) | צילום: ספורט 5

אחרי שמונה עונות גדולות, הקדנציה המופלאה של יורגן קלופ בליברפול הגיעה היום (ראשון) לסיומה עם משחקו האחרון של הגרמני על הקווים. המאמן נעל תקופה יוצאת דופן עם המרסיסיידרס בעזרת 0:2 על חשבון וולבס במחזור הסיום, וכעת תחל ליברפול בעידן חדש כאשר לא מעט אמור להשתנות בקיץ.

בזמן שקלופ יקח שנת שבתון וינוח לאחר השנים האינטנסיביות, מי שיתפוס את מקומו הוא ארנה סלוט שהוביל את פיינורד להישגים נפלאים. המאמן ההולנדי עוד צריך לתכנן את הסגל בו הוא מעוניין, אבל בינתיים בתקשורת האנגלית כבר מסמנים את התנועות שעשויות לצאת לפועל.

שני שחקנים שאמורים לעזוב הם תיאגו אלקנטרה וג`ואל מאטיפ, כאשר שניהם מסומנים כמטרות של אגדת המועדון, סטיבן ג`רארד, שמאמן כיום את אל אתיפיאק הסעודית. גם ג`ירונה סומנה כקבוצה שמעוניינת בספרדי, שבכל מקרה יעבור לתחנה חדשה לאחר ארבע שנים עם ליברפול.

השניים האלה הם לא היחידים בהם לוטשים עיניים בסעודיה. למוחמד סלאח אמנם יש עוד חוזה לשנה נוספת בליברפול, אך לפי לא מעט דיווחים בליגה הסעודית ינסו להביאו לאחר שבקיץ האחרון אל איתיחאד ניסתה אך נדחתה לאחר הצעה של 150 מיליון פאונד. בנוסף לסלאח, מספר מועדונים בסעודיה גם מעוניינים בשוער ליברפול, אליסון.