אוהב את העומס. אצילי (מתוך האתר הרשמי של אל עין) (צילום: ספורט 5)
אוהב את העומס. אצילי (מתוך האתר הרשמי של אל עין) | צילום: ספורט 5

ארבעה ימים לפני שיפגשו את כריסטיאנו רונאלדו ואל נאסר בתחילת מרץ, במסגרת ליגת האלופות של אסיה, עומר אצילי ואל עין ממשיכים בעונה הסדירה המקומית שלהם, כשביום חמישי יארחו את חאטה קלאב למשחק ליגה. לפני ההתמודדות, התייחס השחקן הישראלי ליריבה ולעומס המשחקים שעובר על קבוצתו לאחרונה.

"אנחנו בכושר טוב ורוצים לשמור על התוצאות והרמה", אמר אצילי במסיבת העיתונאים של אל עין לפני ההתמודדות, "אנחנו בטוחים בעצמנו והמטרה היא לנצח את המשחק הבא בלי לזלזל ביריבה שלנו".

אצילי המשיך והתייחס גם ללחץ המשחקים שעובר על אל עין, שרשמה ארבעה משחקים בשבועיים האחרונים: "אני חושב שכל שחקן מקצועי אוהב לשחק משחק כל שלושה או ארבעה ימים. אני מאוד אוהב את זה וגם חבריי לקבוצה אוהבים לשחק מספר משחקים בסמיכות. ליגת האלופות של אסיה הוא הטורניר החזק ביותר ביבשת, אבל יש לנו משחק חשוב מאוד בליגה לפני וכל הריכוז שלנו מופנה לניצחון ולשלוש הנקודות".

אצילי ואל עין נמצאים במקום השני בליגה האמירתית, 8 נקודות אחרי מוליכת הטבלה, ואסל דובאי, כשמתחתיה, שבאב דובאי צמודה עם נקודה אחת פחות. את אל נאסר ורונאלדו יפגוש אצילי במסגרת רבע הגמר של המפעל, זאת לאחר שבשמינית הגמר אל עין הדיחה את נאסף קארשי אחרי 1:2 בסיכום שני המשחקים.

 

גיא חדידה פתח בהרכב בגביע ההונגרי ושיחק 90 דקות. הקבוצה שלו זלאגרסג הפסידה 4:2 ל-DVTK והודחה מהמפעל בשמינית הגמר