מטורף. מעמדו בכוכב האדום בלגרד הוא לא מהיציבים באירופה, אבל הערב (שבת) קבע המאמן הישראלי ברק בכר שיא עולמי שספק אם יישבר אי פעם - 122 משחקי ליגה ללא הפסד ביתי. הוא עשה זאת בזכות העובדה שניצח 1:3 את מלאדוסט בליגה הסרבית והמשיך רצף שהתחיל אי שם באפריל 2017.

בכר אומנם מאמן את הקבוצה רק מתחילת השנה ומבחינתו זה רק המשחק הביתי ה-9, אבל לנצח הוא ייזכר כמי שהשלים את השיא וככל הנראה גם ימשיך להגדיל אותו בשבועות הקרובים. כעת השיא עומד על 122 משחקי בית רצופים ללא הפסד בליגה הסרבית, עם מאזן שערים נדיר של 53:336. המועדון עומד על רצף של 6 אליפויות רצופות מאז פתיחת הרצף, ורוצים להמשיך זאת גם השנה.

ברק בכר הכוכב האדום בלגרד (צילום: רויטרס)
בכר על ספסל הכוכב האדום | צילום: רויטרס

ריאל מדריד, שזה עתה שיאה ההיסטורי נשבר, קבעה את רצף 121 משחקי הבית ללא הפסד במסגרת הליגה הספרדית בין השנים 1957 ל-1965. כשבכר נשאל על כך במסיבת העיתונאים עוד לפני המשחק, הבהיר: "המטרה שלנו היא לנצח, אבל אנחנו רוצים לשבור את השיא העולמי ולהוביל את הכוכב האדום בלגרד לעוד הישג נהדר".

ביום רביעי מצפה לכוכב האדום בלגרד, ברק בכ ועומרי גלזר משחק שונה לחלוטין: המשחק האחרון לעונה זו בליגת האלופות, נגד אלופת אירופה מנצ'סטר סיטי, אך בכר סירב להתייחס למפגש הזה או לדרבי ב-20 בדצמבר בטענה שהמחשבות הן אך ורק במשחק הקרוב - ללא קשר לשיא שביכולתם לנפץ.