(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
פיירו, פתח בכל המשחקים מאז הפגרה (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
פיירו, פתח בכל המשחקים מאז הפגרה (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה תתארח הערב (רביעי, 22:00) אצל ויאריאל במשחק ההשלמה במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית.

מסאי דגו יחסר את הקפטן צ'ארון שרי וכן את דולב חזיזה, דיא סבע, שון גולדברג ואריק שוראנוב, ובנוסף לכך הוא צפוי לבצע רוטציה בשל המשחק נגד בית"ר ירושלים ביום ראשון. מלבד החיסורים, דגו צפוי להעניק מנוחה למחמוד ג'אבר, פייר קורנו וענאן חלאיילי.

הקבוצה מהכרמל צפויה לפתוח עם שלושה בלמים, כאשר מקומם של עבדולאי סק ורמי גרשון מובטח, וככל הנראה שלורנצו שימיץ' ישלים את השלישייה - ואז גם דניאל סונדגרן יזכה למנוחה.

מאור קנדיל יפתח מימין, בעוד סוף פודגראנו או עילאי חג'ג' יפתחו בשמאל. מנואל "שואו" קאפומנה, שהחלים מהפציעה בקרסול, יפתח בקישור. עלי מוחמד או גוני נאור יפתחו לצידו, כשלפניהם יתופקד כפליימייקר ליאור רפאלוב.

דין דוד יפתח בחוד, כאשר בהיעדרם של סבע ושוראנוב, נראה כי לדגו אין ברירה ולפתוח עם פרנטזדי פיירו, שפתח בכל המשחקים מאז הפגרה.

במכבי חיפה אמרו: "זאת הסיטואציה, דגו ישתף את כולם ומי שיקבל את ההזדמנות יצטרך לקחת אותה. היינו קרובים להפתיע את ויאריאל בקפריסין, בחוץ זו משימה קשה יותר. אבל משחק כמו שהיה לנו נגד ראן לא יחזור על עצמו".

הרכב משוער: שריף כיוף; מאור קנדיל, לורנצו שימיץ' (דניאל סונדגרן), עבדולאי סק, רמי גרשון, סוף פודגראנו (עילאי חג'ג'); מנואל "שואו" קאפומנה, עלי מוחמד (גוני נאור), ליאור רפאלוב; דין דוד ופרנטזדי פיירו.