(צילום: קנזס סיטי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: קנזס סיטי) | צילום: ספורט 5
צפו בשער הניצחון של גדי קינדה>>>

גדי קינדה לא קיבל דקות בצמד משחקי הנבחרת מול רומניה ובלארוס, אבל בקנזס סיטי הסיפור שונה לגמרי. הישראלי, שמתאושש מפציעה סידר לקבוצתו 0:1 אצל מינסוטה יונייטד עם גול בדקה ה-84 והקפיץ אותה לפחות זמנית למקום התשיעי במערב ממנו עולים לפליי אין.

קנזס סיטי של קינדה לא מספקת עונה גדולה, אבל נמצאת ברצף לא רע של שלושה ניצחונות מארבעה משחקים, מה שעשוי לסדר לה מקום בפלייאוף בסופו של דבר. הפציעה הארוכה ממנה סבל הישראלי גרמה לכך שהוא רשם עד כה העונה 15 הופעות ליגה בלבד, אבל הספיק לכבוש בהן שלושה שערים ולבשל שישה, הספק לא רע בכלל.

הפעם, קינדה עלה מהספסל בדקה ה-70 וההשפעה שלו הגיעה תוך 14 דקות. כוכב קנזס סיטי קיבל כדור ארוך באגף הימני ועם נגיעה ראשונה נהדרת עבר את השומר שלו בקלות. בהמשך, סיפק הטעיה גדולה שזרקה את אחד מבלמי מינסוטה ומשם הדרך לרשת הייתה קצרה.

במקביל, אינטר מיאמי הבינה שהחיים ללא ליאו מסי נראים בדיוק אותו הדבר כמו אלה שהיו לפני שהגיע. הפרעוש נעדר עקב פציעה וקבוצתו הובסה 5:2 בידי אטלנטה, מה שהקטין את הסיכויים שלה להשיג את המקום בפלייאוף המזרח. כעת, היא רחוקה שבע נקודות מהמקום התשיעי, כשיש לה שני משחקים חסרים.