עלה לו ביוקר. חלוץ צ'לסי, קאי האברץ, העלה את קבוצתו ליתרון מול אברטון בזכות בעיטת פנדל מדויקת ומיד לעג לשוער שספג, ג'ורדן פיקפורד, אך דווקא מאמנו מאוד לא אהב את החגיגה הזו ודיבר על כך בסיום המשחק - בו צ'לסי ספגה שיוויון דרמטי בדקה ה-89 והתרחקה מהמקום המוביל לליגת האלופות בעונה הבאה.

זה קרה בדקה ה-76: צ'לסי זכתה בפנדל, האברץ לקח את האחריות והעלה את קבוצתו ליתרון 1:2. ברגע שהכדור פגע בחלק האחורי של הרשת, האברץ חפן את ידיו לאוזניו מול השוער פיקפורד, תוך כדי הוצאת הלשון. לאחר המשחק, מאמן צ'לסי גרהאם פוטר חשף שהוא לא מרוצה מהתגובה של השחקן שלו לאחר הבקעת השער.

 צפו בהתגרות של האברץ

 

"אני יודע שכששחקנים מבקיעים, יש להם הרגשה כמו חוויה חוץ גופית", אמר פוטר. "לא כבשתי הרבה בעצמי אז אני לא יודע. מה שאני כן יודע זה שאתה צריך ליהנות מהחגיגה, אני לא חושב שאתה צריך לערב את השחקן היריב בזה. בסופו של דבר לא ניצחנו וזה מה שהפך את כל האירוע למאכזב הרבה יותר", אמר פוטר בסיום.

צ'לסי נותרה במקום ה-10 בטבלה, מרחק 9 נקודות מהמקום הרביעי בטבלה - שבוודאות יוביל לליגת האלופות בעונה הבאה. כמובן שזכייה העונה בליגת האלופות, שם צ'לסי תפגוש את ריאל מדריד ברבע הגמר, תבטיח את המקום באלופות בעונה הבאה. אבל הדרך עוד ארוכה.