סוף סוף השיג חולצה שלו. דיוויס ומסי (GETTY) (צילום: ספורט 5)
סוף סוף השיג חולצה שלו. דיוויס ומסי (GETTY) | צילום: ספורט 5

ניצחון 0:1, בישול גדול בשמינית גמר ליגת האלופות וכעת: גם חולצה של ליאו מסי. ערב מעניין עבר על אלפונסו דייויס, שבסיום ה-0:1 של באיירן על פריז, החליף חולצות עם הפרעוש, האיש אותו הוא מעריץ מגיל קטן. כמה הוא מעריץ אותו? ובכן, השתלשלות האירועים הזו תסביר הכל.

נתחיל מ-2020 וה-2:8 המוחץ שרשמה באיירן מינכן על ברצלונה. כבר בסיום אותו המשחק רצה דייויס להשיג חולצה של מסי, אבל כפי שסיפר הקנדי מאוחר יותר: "ביקשתי ממנו את החולצה, אבל הוא היה קצת עצבני אחרי המשחק... אני מקווה שאשיג את החולצה שלו בפעם אחרת".

בסלון ביתו של דייויס ישנה תמונה תלויה, כפי שניתן לראות בסטרימים שעשה בעבר. אותה התמונה היא: מסי במדי ברצלונה, עוזר לדייויס לקום מהרצפה. רגע קטן עבור הפרעוש, רגע עצום עבור דייויס, שאף איבד את העשתונות לפני זמן מה, בעת ששיחק פיפ"א. הסיבה - הוא שלף את ליאו מסי באחת מחבילות השחקנים שנמכרות במשחק.

אז כעת, שלוש שנים לאחר שקיבל סירוב מגיבור ילדותו, דייויס סוף סוף מחזיק בחולצה של מסי. רגע קטן, במשחק ראשון של שמינית גמר, שיהיה שווה הרבה מאוד עבור דייוויס עצמו ואם לשפוט לפי ההתייחסות לנושא בטוויטר, זה רגע ששווה גם להרבה מאוד אנשים אחרים.