"איבדו את העקרונות תחתיו". דרוגבה ובוהלי (GETTY) (צילום: ספורט 5)
"איבדו את העקרונות תחתיו". דרוגבה ובוהלי (GETTY) | צילום: ספורט 5
יהיה כשיר? מאונט (GETTY) (צילום: ספורט 5)
יהיה כשיר? מאונט (GETTY) | צילום: ספורט 5

קשה לתת כותרת גג זמנית לתקופתו של טוד בוהלי כבעלים של צ'לסי. כארבעה חודשים עברו מאז הגיע האמריקאי לסטמפורד ברידג' ומדובר בתקופת זמן פשוט לא מספיקה כדי לקבוע גורלות. עם זאת, אדם אחד כבר שם לב לבעיות אצל הבלוז. מדובר בלא אחר מאשר דידייה דרוגבה, חלוץ העבר האגדי של המועדון.

בראיון לקנאל+ הצרפתי, דרוגבה נתן את דעתו על קבוצתו לשעבר: "הכרתי את הקבוצה עם קלאס מסוים בתקותו של רומן אברמוביץ' והיום זה חסר. קשה לי להבין איך הקבוצה נפטרה מאנשים מסוימים. הם צריכים לחזור לעקרונות והערכים שהיו להם בתקופתו של אברמוביץ'".

ובכן, עם אותם "ערכים ועקרונות", המועדון הלונדוני של בוהלי יפגוש מחר את אסטון וילה במסגרת הליגה, כשמי שעשוי לפספס את המשחק הוא מייסון מאונט, שסובל מבעיה בירך שלו. מאונט יעבור בדיקה שתקבע את חומרת הפציעה שלו, שהשביתה אותו מהאימון של הקבוצה ביום שישי. הבלוז יקוו שהשחקן, שפתח בכל משחק עד כה תחת גרהאם פוטר, יהיה כשיר להתמודדות.

ירשום היסטוריה? ארטטה (GETTY) (צילום: ספורט 5)
ירשום היסטוריה? ארטטה (GETTY) | צילום: ספורט 5

עוד ביום ראשון, ממתין לנו משחק מסקרן מאוד בין לידס לבין מוליכת הטבלה, ארסנל. התותחנים רשמו פתיחת עונה מצוינת מבחינתם, עם 24 נקודות מ-27 אפשריות. אם יצליחו לנצח באלנד רואד, האדומים ירשמו את פתיחת העונה הטובה ביותר שלהם בפרמיירליג, כשבשלב זה ארסנל רשמה בעבר רק שתי עונות עם מאזן יותר טוב (2004/05, 2007/08).

היכולת של התותחנים העונה לא חמקה מעיני הליגה והמאמן היריב של מיקאל ארטטה מחר סיפק ציטוט משלו עם מחמאה גדולה ליריב: "הוא המאמן הכי אנדרייטד בליגה, הוא עשה עבודה מדהימה עד עכשיו. עם חבורה צעירה, הוא בנה קבוצה מאוזנת ומצוינת, שבתחילת הדרך ספגה הרבה ביקורת".