שון וייסמן. רושם עונה אישית מוצלחת, אך האם זה יספיק כדי לעלות ליגה (צילום: ספורט 5)
שון וייסמן. רושם עונה אישית מוצלחת, אך האם זה יספיק כדי לעלות ליגה? (GETTY) | צילום: ספורט 5

מאבדים גובה. שון וייסמן ו-ויאדוליד נכנעו הערב (שישי) להואסקה עם 3:2 מאכזב במיוחד, שמרחיק את הישראלי וקבוצתו משמעותית מהקרב על שני המקומות הראשונים בליגה הספרדית השנייה.

וייסמן, שרשם החמצה גדולה במחצית הראשונה, השלים 90 דקות באסטדיו אל אלקוראז בהואסקה, התקשה לבוא לידיי ביטוי בשורות הלבנים-סגולים, שנראו חסרי מעוף לאורך רוב שלבי ההתמודדות.

כבר בדקה ה-12 המארחת עלתה ליתרון, כשאדולפו גיאש העלה את הואסקה ליתרון. תשע דקות לאחר מכן, היה זה איגנאסי מיגל שהכפיל את התוצאה והוריד את שתי הקבוצות למחצית ב-0:2 לזכותה של הקבוצה מהמקום ה-8. למרות שער של גונסאלו פלאטה בדקה ה-63, היה זה חיימה סיאונה שכבש את השלישי של הואסקה בדקה ה-80. קיקה עוד לצמק בדקה ה-94 ל-3:2, אך זה לא הספיק עבור ויאדוליד.

בעקבות ההפסד, ויאדוליד נותרה במקום החמישי כשבמאזנה 31 נקודות, עשר פחות מאלמריה המוליכה וארבע פחות מאייבר השנייה. הבעיה היא שלווייסמן וחבריו משחק עודף על פני כל הקבוצות שמעליהם בטבלה.

ברמה האישית, הישראלי חווה עונה לא רעה בכלל. כשבמאזנו 8 שערים ו-2 בישולים ב-16 משחקים, חלוץ הנבחרת יקווה להמשיך בקצב הכיבושים הנוכחי ולסייע לקבוצתו להשיג את המטרה ולחזור לליגה הראשונה אחרי עונת היעדרות בודדת.