הכרעה בימים הקרובים (Getty) (צילום: ספורט 5)
הכרעה בימים הקרובים (Getty) | צילום: ספורט 5

זה היה אמור להיות עוד אחר הצהריים שבו אנחנו נתעסק במה שקורה על הדשא באנגליה, איטליה, ספרד ושאר הליגות הגדולות ביבשת. אבל לכריסטיאנו רונאלדו היו תכניות אחרות. הפורטוגלי ביקש ממאמנו מסמיליאנו אלגרי לא לפתוח בהרכב של יובנטוס במשחק פתיחת העונה, ועל פי דיווחים של העיתונאים האמינים ביותר ביבשת, ביקש לשקול בימים הקרובים את עתידו.

אחרי רעידת האדמה שסיפק לנו ליאו מסי, מדובר כמובן בסאגה נוספת שתעורר הדים גדולים מאוד בימים הקרובים. מחירו של רונאלדו מוערך בכ-29 מיליון יורו, מחיר שנשמע סביר לכל הדעות, איך ישנם מועדונים בודדים שמסוגלים לעמוד בשכרו, כ-31 מיליון אירו לעונה. להזכירכם, רונאלדו יהיה במהלך העונה הקרובה כבר בן 37, ואפשר להניח שלא נשארו לו שנים רבות בטופ.

על פי הדיווחים, בפני רונאלדו עומדות במצב הנוכחי ארבע אופציות. לעבור לספרד ולחזור לריאל מדריד, או לחזור למנצ'סטר יונייטד בה פרץ כמובן. שתי אופציות נוספות הן מעבר למנצ'סטר סיטי. סוכנו, ז'ורז'ה מנדס, כבר דיבר עם המועדונים הנ"ל. הסיכוי של ריאל להחזיר את כריסטיאנו אמור להיות כרגע הנמוך ביותר. וישנה גם אפשרות כמובן, שיישאר באיטליה וימשיך ביובנטוס.

יריבים ותיקים. יעבדו יחד? (Getty) (צילום: ספורט 5)
יריבים ותיקים. יעבדו יחד? (Getty) | צילום: ספורט 5

במנצ'סטר יונייטד חולמים כבר לא מעט שנים להחזיר את רונאלדו. הפורטוגלי מקושר כבר שנים לחזרה מרגשת למועדון שבו הפך לכוכב הגדול בעולם. CR7 זכה עם השדים האדומים בשלוש אליפויות, גביע ותואר ליגת האלופות אחד, ומעולם לא הסתיר את אהבתו הגדולה למועדון, גם לאחר שעזב.

מנגד, מעבר שלו למנצ'סטר סיטי, יביא עימו את השילוב עם פפ גווארדיולה. המאמן האגדי יהפוך לראשון שעבד בתור מאמן ראשי גם עם הפורטוגלי וגם עם מסי, והסיפור של כוכב יונייטד לשעבר שמשחק בתכול של סיטי, יהיה כזה שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו. מקצועית, האלופה האנגלית שלא מצליחה להחתים את הארי קיין, תקבל את כובש השערים שכל כך חסר לה.

וכאמור, למרות היחסים הרעועים בין רונאלדו לפלורנטינו פרס, גם חזרה למדריד על הפרק. הקבוצה איתה זכה בארבע תארי ליגת האלופות, הקבוצה בה בילה את מרבית הקריירה שלו, הקבוצה שלא באמת הצליחה להתגבר סופית על עזיבתו. בימים הקרובים, אנחנו נקבל את התשובה.