מזעזע. אברטון השעתה שחקן מהסגל, לאחר שנעצר ביום שישי האחרון על ידי משטרת מנצ'סטר בחשד שתקף מינית ילד. השחקן, גבר נשוי, שוחרר בערבות אך זהותו עדיין לא נחשפה מכיוון שהחקירה עדיין בעיצומה. הודעת המשטרה הרשמית: "השוטרים עצרו ביום שישי האחרון גבר בחשד לעבירות מיניות בילד. הוא שוחרר בערבות ומחכה להתפתחויות נוספות".

כבר בתחילת החודש המשטרה ערכה חיפוש בביתו של השחקן, במטרה לחפש ראיות. בתקשורת הבריטית דווח כי לא מעט חפצים של השחקן הוחרמו. בשישי האחרון הוא תושאל בתחנת המשטרה וכאמור שוחרר בערבות וחזר לביתו.

אצטדיון אברטון בליגה האנגלית (צילום: רויטרס)
אצטדיון קבוצת אברטון מהליגה האנגלית | צילום: רויטרס

החדשות השאירו את חברי קבוצתו, אברטון, המומים – כאשר אנחנו נמצאים רק ארבעה שבועות ממועד פתיחת העונה החדשה. בהודעה הרשמית של אברטון נמסר: "אנחנו יכולים לאשר כי שחקן בכיר מהסגל הושעה בשל חקירה משטרתית. המועדון ימשיך לתמוך ברשויות החוק ולא ישחרר הצהרות נוספות בזמן הקרוב". השחקן וסוכניו סירבו להגיב.

את העונה החולפת סיימה אברטון במקום ה-10 בפרמייר ליג תחת המאמן קרלו אנצ'לוטי, שעזב בסיום העונה ועבר לאמן את ריאל מדריד. הקבוצה הייתה רחוקה 3 נקודות בלבד מהמקום ה-7, שהוביל למוקדמות הקונפרנס ליג - המפעל האירופי החדש של אופ"א.