(ריאל ויאדוליד, רשמי) (צילום: ספורט 5)
(ריאל ויאדוליד, רשמי) | צילום: ספורט 5
וייסמן. האוהדים מאוהבים (ריאל ויאדוליד, רשמי) (צילום: ספורט 5)
וייסמן. האוהדים מאוהבים (ריאל ויאדוליד, רשמי) | צילום: ספורט 5

אחרי התיקו במחזור הפתיחה נגד לאס פלמאס, ריאל ויאדוליד של שון וייסמן השיגה סוף סוף ניצחון בכורה בליגת המשנה, לאחר שגברה 0:2 על ריאל סראגוסה.

לצד עתידו הלא ברור של מרקוס אנדרה, וייסמן אמור להיות החלוץ המוביל של הלבנים-סגולים, אלא שלמרות שהשלים 90 דקות, הוא שוב לא הצליח לכבוש. ב"אל דסמארקה", שם קיבל את הציון 5.5, נכתב עליו: "הישראלי היה נייד ועזר להגנה, אבל לא מצא את הרשת. החגיגה שלו בשער של טוני וייה אומרת הכל", בהתייחסות לכך שחגג בטירוף את ה-0:2 בדקה ה-90.

גם ב"אס" הישראלי לא קיבל ציון גבוה, עם אס אחד מתוך שלושה, אך יחד עם זאת, הוא יכול להתנחם באהבת האוהדים, שבהמשך ישיר לעונה שעברה, מעריכים את העבודה שלו במגרש: "הוא ירד וחילץ כדור שאף אחד לא ביקש ממנו, המהלך הסתיים בשער והוא חגג אותו יותר מכולם", כתב אחד האוהדים על המהלך שהוביל ל-0:2, ואחר הוסיף: "הוא עדיין לא בעט לשער, אבל נתן את החיים שלו על כל כדור ונלחם".

"תנו לי 10 שון וייסמן ופחות סמבה ברזילאית", צייץ אוהד נוסף, והישראלי המשיך לזכות למחמאות כמו "אליל הקהל" ו"איך אפשר לא לאהוב את שון וייסמן שנותן את הנשמה עבור החולצה?".

במחזור הבא ויאדוליד תפגוש את לוגו, והמאמן פאצ'טה נשמע אופטימי לקראת הבאות: "התוצאה משקפת את מה שראיתי במגרש, היו דקות שראיתי את הוויאדוליד שאנחנו רוצים. ניצחנו במשחק שלא היה מבריק, אבל היו רגעים טובים".