פתיחת עונה נפלאה (getty) (צילום: ספורט 5)
פתיחת עונה נפלאה (getty) | צילום: ספורט 5
ההגנה מאכזבת (getty) (צילום: ספורט 5)
ההגנה מאכזבת (getty) | צילום: ספורט 5

ריאל מדריד קיוותה להמשיך במומנטום אחרי הניצחון במחזור הראשון, אבל לצערה היא פגשה את לבאנטה העקשנית. השתיים נפרדו אתמול (ראשון) ב-3:3 דרמטי וסוער שגרם לאיבוד נקודות ראשונות עבור הבלאנקוס. ויניסיוס ג'וניור, שעלה מהספסל וכבש צמד, כולל שוויון מזוויות בלתי אפשרית, זכה למירב המחמאות, אבל השאר קצת פחות.

מאמן ריאל מדריד אנצ'לוטי כאמור החמיא לויניסיוס: "הוא מאוד הרשים אותי. הוא מהיר, הוא חד ויש לו אחד על אחד נהדר והוא כמובן השתפר בפיניש שלו. יש לו 3 שערים ב-2 משחקים, אז הוא עשוי להיות שחקן הרכב". מהתוצאה אנצ'לוטי לא בדיוק התלהב: "זה טירוף, אחרי שאתה מוביל במחצית הראשונה ונותן לירידה שתי נקודות. קשה להסביר. אנחנו יוצאים עם טעם חמוץ בפה שלנו. עלינו לשים יותר דגש על הפרטים הקטנים. מחוייבות הגנתית היא לא עניין של איכות אלא עניין של להקריב את עצמך ועלינו לעשות את זה".

"גם האכזבה מתוצאת המשחק, לא יכולה להסתיר את ההופעה הנהדרת של ויניסיוס", סיכמו במארקה, "כשהברזילאי עלה ריאל הפסיקה להחמיץ. ויניסיוס לא רק כבש פעמיים והפך למלך שערי הקבוצה, אלא גם גרם להרחקה של איטור פרננדס". הכישרון עצמו סיכם: "נקודה עבור מדריד זה אף פעם לא דבר טוב, אבל אני שמח על פתיחת העונה שלי. אמשיך לעבוד קשה בכל הרמות".

חורחה ולדאנו, מאמן ריאל מדריד לשעבר, סיכם בעיתון ה-AS: "ויניסיוס למד בתוך שבוע איך צריך להכריע משחקי כדורגל. זה שער גדול, פשוט טירוף". שחקנים אחרים, כמו אדן הזאר ספגו מוולדאנו ביקורת: "הוא לא הופיע למשחק והקבוצה גם לא מצאה אותו. עדיין לא ראינו משהו מהזאר".