וייסמן. מרגיש בבית (ריאל ויאדוליד, רשמי) (צילום: ספורט 5)
וייסמן. מרגיש בבית (ריאל ויאדוליד, רשמי) | צילום: ספורט 5

עם ירידתה של ריאל ויאדוליד לליגת המשנה, שון וייסמן חוזר על פי הדיווחים בידי מספר קבוצות ברחבי היבשת, אך למרות שחלוצים כמו סרג'י גווארדיולה ומרקוס אנדרה עזבו את המועדון, הישראלי נשאר גם בליגת המשנה. במסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד פונפרדינה ביום שישי, החלוץ סיפר על הישארותו.

"רציתי להרגיש  בבית והרגשתי שזה המועדון שלי", סיפר וייסמן. "לא רציתי לזרוק לא את המועדון, לא את הצוות המקצועי ולא את האוהדים. היה לי ברור שאני רוצה להישאר בליגה השנייה. המטרה היחידה שלי היא לחזור לליגה הבכירה. כולם, האוהדים והצוות, ראויים לזה ואני לא יכולתי להשאיר את הבית שלי בליגה השנייה".

ביום ראשון, החלוץ כבש את שערו השני העונה כשכיכב עם שער ובישול ב-0:2 על אלקורקון, ואמר על כך: "נכון שכבשתי שער באותו משחק, אבל זה לא היה מספיק כי יכולתי לכבוש עוד. אני לא לגמרי מרוצה מעצמי כי אני יודע שיכולתי לתת יותר. אני צריך להמשיך, להמשיך ולהמשיך".

וייסמן, שחוגג את שעריו עם קריאת "שמע ישראל", סיפר הסביר את החגיגה שלו: "חלק מהחגיגה שלי קשור ליהדות. החלק של 'מה קרה?' זה משהו שאני עושה כי האוהדים אוהבים וזאת דרך להתחבר אליהם".

בקיץ האחרון פאצ'טה החליף את סרחיו כמאמן הקבוצה, ונראה שהישראלי בהחלט מרוצה מהמינוי: "אני אוהב את המאמן, הוא מדהים. זה לא סוג שיש לנו חיבור טוב מאוד. שמחתי בשבילו במיוחד על הניצחון האחרון כי הוא היה צריך את זה". בנוסף, טען כי אין בעיות בינו לבין חברו בהתקפה, אוסקר פלאנו: "אין בינינו שום בעיהף בסוף המשחק הוא בא ובירך אותי על השער. אנחנו מסתדרים טוב".