(ריאל ויאדוליד, רשמי) (צילום: ספורט 5)
(ריאל ויאדוליד, רשמי) | צילום: ספורט 5
וייסמן. ישתדרג לליגה בכירה? (ריאל ויאדוליד, רשמי) (צילום: ספורט 5)
וייסמן. ישתדרג לליגה בכירה? (ריאל ויאדוליד, רשמי) | צילום: ספורט 5

האם שון וייסמן בדרך לעוד קפיצת מדרגה בקריירה? אחרי שבמהלך הקיץ פורסם על עניין של קבוצות מגרמניה ואוסטריה בחלוץ נבחרת ישראל, כעת על פי אחד הדיווחים גם ספורטינג ליסבון הפורטוגלית מעוניינת בשחקן ריאל ויאדוליד, ואף הגישה עליו הצעה.

על פי הדיווח, קבוצתו של רובן אמורים רוצה לצרף את וייסמן בהשאלה לעונה עם אופציית רכישה בסופה. הישראלי כבש בעונה החולפת שישה שערים ב"לה ליגה", ועד כה רשם העונה שתי הופעות בליגת המשנה בספרד. בין היתר, נכתב כי העובדה שהחלוץ מחזיק בדרכון פורטוגלי תורמת לעובדה שבספורטינג רואים בו מועמד לחיזוק ההתקפה.

וייסמן, שבקיץ שעבר הפך לרכש היקר בתולדות ויאדוליד, משקיע מאמצים בהחזרת קבוצתו לליגה הבכירה בספרד. המועדון שנמצא בבעלות רונאלדו הברזילאי אומנם לא מתכוון לוותר על השחקנים המרכזיים שלו בהשאלה העונה, אך יהיה מעניין לראות אם יהיו התפתחויות בתקופה הקרובה מול אלופת פורטוגל, שתשחק כמובן בעונה הקרובה גם בליגת האלופות.

אם המהלך ייצא לפועל, וייסמן יהיה הישראלי השני העונה בליגה הפורטוגלית לצד אור דסה שמשחק בארוקה. כזכור, בעונה שעברה שיחק בליגה חלוץ ישראלי אחר, דור ג'אן, במדי פאסוס דה פריירה.