סיפור לא ייאמן. ב-2016 ארווין טומורי היה על מטוס חברת לה מיה שהטיס את הקבוצה הברזילאית שאפקואנסה למשחק בקולומביה. המטוס התרסק זמן קצר לאחר שהמריא ובתאונה ניספו 71 בני אדם ורק 6 ניצלו – אחד מהם הוא טומורי שהיה טכנאי הטיסה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הלילה טומורי ניצל, שוב, בנס. אוטובוס בו הוא נסע במרכזה בוליביה סטה ממסלולו, התגלגל ממצוק בגובה כ-150 מטר ולפחות 21 נוסעים נהרגו. טומורי ניצל ויצא רק עם כמה פציעות יבשות בפנים ובגב. הוא פונה לבית חולים ויעביר שם את הלילה, אבל הוא בהכרה מלאה ומתקשר עם סביבתו.

 

 טומורי ותמונת האוטובוס ההפוך בבוליביה.

"אנחנו לא יכולים להאמין שהאל הציל אותו שוב", אמרה לוסיה, אחותו של ארווין, לתקשורת בבוליביה. "דיברתי איתו כבר והוא אמר לי שהוא מרגיש בסדר גמור. יש לו כמה פציעות קלות". לפי חוקרי המשטרה שכבר התחילו לבדוק את נסיבות התאונה, נהג האוטובוס נסע במהירות מופרזת למרות שחלק מהנוסעים ביקשו ממנו להאט.

"הנהג סירב להקשיב לנו, הרגשנו שמשהו רע עומד לקרות", אמר אחד הניצולים שאיבד את אחיו בתאונה. "אחי השאיר אחריו שני ילדים קטנים שעכשיו צריכים לגדול ללא אבא. לא רק שהדרך עצמה הייתה מסוכנת, אלא שגם רק לפני יומיים הייתה שם סופה שהפכה את הדרך לרטובה וקשה מאוד לנסיעה".

ארווין טומורי (צילום: getty images)
טומורי בבית החולים אחרי התאונה ב-2016 | צילום: getty images

באופן מדהים, גם בהתרסקות המטוס ב-2016 טומורי לא נפצע בצורה רצינית והיה בבית החולים רק כמה ימים לשם התאוששות: "רק היו לי כמה חתכים בידיים ובסנטר, הרופאים החזיקו בי כדי שאתאושש מהטראומה. אבל הרגשתי טוב מאוד כבר אחרי כמה שעות", הוא אמר אז בראיון לתקשורת בברזיל.