כוכב הכדורגל הישראלי ערן זהבי נמצא חיובי בבדיקת קורונה, כך נודע היום (שבת) ל-N12. את הידיעה בישרה קבוצת האם של השחקן, פ.ס.וו איינדהובן מהליגה הבכירה בהולנד, בציוץ בחשבון הטוויטר שלה. לפני המשחק האחרון של נבחרת ישראל שהתקיים ביום רביעי, זהבי עבר בדיקת קורונה ואובחן בה כשלילי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בציוץ של הקבוצה ההולנדית הבכירה נכתב כי זהבי ושחקן נוסף מהקבוצה נמצאו חיוביים לנגיף ולכן יחמיצו את משחק הליגה הקרוב: "ערן זהבי וג'ורדן טז יפספסו את משחק החוץ מול מועדון הכדורגל זוולה בגלל תוצאה חיובית בבדיקת קורונה".

במהלך קבוצת המשחקים האחרונה שקיימה נבחרת ישראל בליגת האומות בשבועיים האחרונים, השחקנים עברו בדיקת קורונה בכל שלושה ימים, וגם לפני המשחקים. לפני המשחק האחרון שהתקיים ביום רביעי נגד נבחרת סלובקיה, ערן זהבי עבר בדיקת קורונה ואובחן בה כשלילי. בנבחרת ישראל אומרים כי העובדה שנדבק, לא תכניס את שחקני הנבחרת לבידוד.    

"בדיוק כמו ששחקנים אחרים שנדבקו לפני זהבי לא הכניסו את כל הנבחרת לבידוד, כך גם זהבי לא מכניס את הנבחרת לבידוד", נכתב בהודעת דובר הנבחרת. "במהלך שבוע הנבחרת גם לואי טאהא וחאתם אל חמיד נמצאו חיוביים לקורונה ונכנסו לבידוד בעוד שאר הנבחרת המשיכה כרגיל. כך גם במקרה זהבי. במסגרת הנבחרת עורכים בדיקות כל 3 ימים כדי שלא יהיה צורך שכל הנבחרת תיכנס לבידוד. בנוסף, כל שחקן נבחרת שחש כעת כי הוא צריך בדיקה - יקבל".

בפוסט שכתב הכדורגלן הישראלי בחשבון האינסטגרם שלו אמר שאכן קיבל תוצאה שלילית בבדיקת קורונה בימים האחרונים, אבל עדיין הרגיש חלש. "היו לי שתי תוצאות שליליות אבל הרגשתי שמשהו לא בסדר גם ביום המשחק נגד סלובקיה הרגשתי חלש ועייף", כתב. "אבל הבדיקה יום לפני כן יצאה שלילית אז קישרנו את זה לעומס המשחקים ושינויי מזג האוויר".

באותו המשחק של הנבחרת נגד נבחרת סלובקיה, זהבי כבש שלושער מרהיב לאחר שהנבחרת כבר פיגרה 2-0 במחצית. בכך הביא זהבי את הנבחרת לאחד הניצחונות המרשימים של נבחרת ישראל בשנים האחרונות, 3-2 במשחק חוץ.