אחד מהשחקנים הטובים בעולם, כריסטיאנו רונאלדו, נמצא חיובי בבדיקת קורונה. הכוכב, שמשחק בימים אלה עם נבחרת פורטוגל ושיחק מול צרפת ביום ראשון, עבר את הבדיקות השגרתיות אותן עוברים כל השחקנים שנמצאים במסגרת בינלאומית. הוא יערוך בדיקה נוספת בשעות הקרובות ובינתיים נכנס לבידוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

רק אתמול בערב העלה רונאלדו תמונה לרשתות החברתיות בה אכל עם כל שחקני הסגל של פורטוגל, ללא שמירת מרחק וללא מסכות ולכן סביר להניח שיהיו נדבקים נוספים בנבחרת – רגע לפני שהשחקנים חוזרים לקבוצותיהם.

רונאלדו אוכל עם חבריו לנבחרת
רונאלדו אוכל עם חבריו לנבחרת

את ההודעה הרשמית על הידבקותו של רונאלדו הוציאה התאחדות הכדורגל הפורטוגלית שהודיעה כמובן שהשחקן לא יהיה בסגל למשחק מחר מול שוודיה, אבל הרגיעה והבהירה: "השחקן מרגיש טוב, לא מראה על סימפטומים ויימצא בבידוד".

לאחר ההודעה שנדבק בקורונה, אשתו של השחקן העלתה תמונה שלו לסטורי שלה באינסטגרם וכתבה: "אתה ההשראה שלי". 

הכוכב הצרפתי הצעיר אדוארדו קמאבינגה החליף חולצה עם רונאלדו ביום ראשון האחרון - למרות האיסור של אופ"א לעשות זאת. הכוכב אף הכריז: "אני לא הולך לכבס את החולצה" וכעת חוששים באירופה מגל הדבקות.

 

רונאלדו הוא לא הכוכב הבינלאומי הראשון שנדבק כמובן. לפני כחודש כוכב פריז סן ז'רמן - ניימאר, חלה והבריא. לפני כשבועיים גם זלאטן איברהימוביץ' הודיע שהנגיף "העז" לתקוף אותו, אך הוא הבריא וישחק כבר ביום שבת בליגה האיטלקית.