השמחה על חזרת הכדורגל המקצועני בישראל היא כלום לעומת איך שזה נראה בגרמניה. נכון, גם שם העובדה שהמשחקים ישוחקו בשלב הזה בלי קהל מעיבה, אבל העובדה שהכדורגל חוזר למגרשים באחת מחמש הליגות הגדולות באירופה הפיחה תקווה שבשלב מסוים כל העולם יחזור לשיגרה. בגרמניה, בדומה לישראל, נדרשו כל השחקנים להיכנס לבידוד, למעט אימונים ומשחקים, ושחקן שייפר את ההוראה יצטרך להיכנס לבידוד של שבוע בטרם יוכל לחזור למגרש. השחקנים לקחו על עצמם את המשימה. כולם, למעט אחד. אוליבר פינק.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אוליבר פינק, כמעט בן 38, הוא לא שם מוכר, אפילו לא לעכברי הליגה הגרמנית. העונה האחרונה שלו בליגה הבכירה (למעט העונה הנוכחית) הייתה ב-12/13, והנאמנות שלו נתונה בעיקר לקבוצתו מאז 2009 – פורטונה דיסלדורף, שהוא משמש כקפטן שלה. אבל בשבת ב-16:30, במשחק חידוש העונה מול פדרבורן, הוא לא יהיה בהרכב, בספסל או בסגל. הוא יצפה בו מביתו עם אישתו – ובנו בן העשרה ימים.

שם: אוליבר פינק
גיל: 38
עמדה: קשר מרכזי
הופעות העונה: 13
שערים העונה: 1

כן, פינק החליט שיש דברים חשובים יותר מכדורגל, וביום שלישי בלילה יצא מהמלון בו קבוצתו שהתה למטרת הבידוד, נסע לביתו ואמר לאשתו: "פיספסתי את הלידה בגלל הבידוד, אבל אני לא מוכן להשאיר אותך לבד במהלך הימים הראשונים של גידול הילד". פינק נחשב למנהיג חשוב של הקבוצה הנאבקת על חייה בליגה הראשונה ובמועדון מקווים שחסרונו לא יורגש על המגרש והקבוצה תשרוד בליגה - זו כנראה הסיבה שבינתיים הקבוצה לא הגיבה באופן רשמי על המהלך החד צדדי של פינק.

אוליבר פינק, פורטונה דיסלדורף

פינק ימשיך לעבור בדיקות קורונה, ואם יימצא בריא, וכשיר למשחק - הוא יעמוד לרשות הקבוצה במשחקים הבאים. בגלל הקורונה, הקבוצות בגרמניה ישחקו בכל שלושה ימים משחק ליגה עד לסוף חודש יוני, ועד שיתקבלו כל ההכרעות – בצמרת ובתחתית. בינתיים, אוליבר, אשתו לריסה ובנם הקטן פרדיננד, יעודדו את הקבוצה מרחוק.