הסיפור שאינ נגמר. אמבפה (GETTYIMAGES) (צילום: ספורט 5)
הסיפור שאינ נגמר. אמבפה (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5

סאגת "קיליאן אמבפה לאן" עומדת, כך עושה רושם, ללוות את עולם הכדורגל עוד הרבה מאוד זמן. הכוכב הצעיר, זה לא סוד, מעורר עניין רב בריאל מדריד ובעצמו אמר כי הוא חולם לשחק בבירת ספרד. מנגד, בפאריס סן ז'רמן לא מוכנים לוותר עליו כל כך בקלות ועל פי דיווח הבוקר (חמישי) ב"אס", מתכוונים להגיש לו הצעה מפתה ביותר.

לפי הפרסום הטרי בספרד, אמבפה, שחוזהו הנוכחי בעיר האורות יסתיים בקיץ 2022, יזכה להצעה להאריך את חוזהו ולשדרוג אדיר בשכרו. כמה אדיר? ובכן, כיום, לפי הדיווח, הוא משתכר 15 מיליון יורו "בלבד" בעונה, בעוד השכר שיוצע לו יעמוד על 50 מיליון יורו - דומה לשכר שמרוויחים ליונל מסי וכריסטיאנו רונאלדו.

הרעיון מאחורי ההצעה של הפריסאים, אם וכאשר תוגש אחת כזו, הוא ברור: לנצח את ריאל מדריד בקרב על קיליאן אמבפה - האיש שאמור ביום מן הימים לרשת את ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו בתור "הפנים של הענף". גורם בכיר בפ.ס.ז' צוטט בכתבה בספרד כאומר: "לריאל מדריד יהיה קשה מאוד להוציא אותו מפה".

 

בעניין אחר, שנתיים אחרי שהוביל אותה לזכייה באליפות העולם, אמבפה - בהנחה כמובן שיהיה כשיר - יקבל בקיץ הזדמנות להוליך את נבחרת צרפת ל"דאבל" ביורו 2020. בהתאחדות הצרפתית, יש מי שהיה רוצה לראות אותו לובש את המדים הלאומיים גם באירוע הספורט הגדול עוד יותר של השנה.

"הייתי מעדיף לראות אותו עם הנבחרת במשחקים האולימפיים, בעיקר בשביל התדמית שלנו", הודה נשיא ההתאחדות נואל לה-גרא. "אבל אם אני שם את עצמי בנעליים של פ.ס.ז', כנראה שלא הייתי נלהב שהוא ישחק גם ביורו וגם במשחקים האולימפיים".