"מותר להחליף אותו". רונאלדו (GETTYIMAGES) (צילום: ספורט 5)
"מותר להחליף אותו". רונאלדו (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5
"לא עבר שחקן בדריבל כבר שלוש שנים" (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5

עם כל הכבוד לניצחון של יובנטוס, 0:1 על מילאן, ולכובש השער פאולו דיבאלה, הסיפור הגדול נוגע שוב סביב כריסטיאנו רונאלדו. הכוכב הפורטוגלי הוחלף כבר בדקה ה-55, זרק כמה מילים לעברו של המאמן מאוריציו סארי וירד ישירות לחדר ההלבשה. מאוחר יותר, באזור הדקה ה-87, כך לפי דיווחים באיטליה, לכריסטיאנו רונאלדו נמאס לחלוטין והוא נטש את האצטדיון.

סארי, שמודע לעובדה כי הוא עוד יזדקק לסופרסטאר בעתיד, ניסה לשמור על קור רוח לאור האירועים. "חוסר כבוד כלפי חבריו? אני לא יודע. אם זה נכון והוא אכן נטש את האצטדיון לפני הסיום, אז זו בעיה שנצטרך לפתור בתוך המועדון", אמר מאמן האלופה האיטלקית.

"בכל מקרה, אין לי שום בעיה עם כריסטיאנו, אנחנו צריכים להודות לו מכיוון שהוא הקריב הרבה מאוד על מנת בכלל להיות על המגרש. מעל לחודש, יש לו בעיה בברך", סיפר סארי והתייחס גם לירידתו של הכוכב ישירות לחדר ההלבשה: "זה טבעי כששחקן מתרגז לאחר שהוא מוחלף, במיוחד אחרי שעבד קשה כל כך כדי להיות על המגרש. הייתי מודאג יותר אם הוא לא היה מתעצבן".

בעוד סארי נשאר דיפלומט (איזה ברירה יש לו?), מאמן יובנטוס לשעבר ואחד המאמנים הגדולים בתולדות הכדורגל האיטלקי, פאביו קאפלו, ביקר את CR7 בחריפות וגם שלח עקיצה.

"כריסטיאנו הוא אלוף גדול, אף אחד לא מתווכח עם זה, אבל הוא לא עבר שחקן בדריבל כבר שלוש שנים", אמר קאפלו והוסיף: "נכון לעכשיו, הוא לא בשיאו וזה נורמלי לחלוטין להחליף אותו. סארי לא צריך להיות 'אמיץ' או להראות אופי כדי להחליף אותו. כריסטיאנו צריך להראות אופי של אלוף גם ברגעים הפחות נעימים. הוא חייב לכבד את חבריו".