(צילום: באדיבות הפועל עירוני קריית אתא) (צילום: ספורט 5)
(צילום: באדיבות הפועל עירוני קריית אתא) | צילום: ספורט 5
קריית אתא וחדרה במאבק על המקום האחרון לפלייאוף. היום (שישי) יצא לדרך המחזור האחרון לפני הפלייאוף בליגת העל לגברים בכדורעף ובנוסף, שוחקו עוד שלושה משחקים במסגרת ליגת אתנה, ליגת העל בכדורעף לנשים. במרכז: הפועל קריית אתא ומכבי חדרה מנצחות את ק.ק תל אביב ואת הפועל רחובות בהתאמה וממשיכות את המאבק על המקום הרביעי והאחרון לפלייאוף ליגת אתנה.

מכבי חדרה - ק.ק תל אביב 0:3 (19:25,7:15,15:25)
מכבי חדרה השיגה ניצחון ביתי חשוב שמשאיר אותה בעמדת זינוק מצויינת במאבק על תמונת המקום הרביעי של הליגה, במשחק בו הוכיחה עליונות לכל אורך שלוש המערכות. מנגד, ק.ק תל אביב סופגת הפסד נוסף של הקבוצה ותצטרך להיכנס לקצב ניצחונות בכדי להשיג ביטחון מתחתית הטבלה במשחקים הקרובים.

הפועל רחובות - הפועל עירוני קריית אתא 3:0 (25:19,25:20,25:18)
הפועל רחובות לא הצליחה לנצח בביתה למרות משחק צמוד וכנראה איבדה את ההזדמנות הכמעט אחרונה להגיע למקום הרביעי ולפלייאוף. מנגד, לקריית אתא זהו ניצחון חשוב מאוד שמחזיק אותו חזק בתמונת המאבק על המקום הרביעי כאשר היא מפגרת אחרי חדרה, אומנם בנקודה, אך יש לה משחק חסר.  

מכבי חיפה - מכבי הוד השרון 0:3 (10:25,5:25,6:25)
מכבי חיפה שומרת על מיקומה הגבוה בצמרת בעזרת ניצחון חשוב במשחק בו שלטה ללא עוררין. מנגד, הוד השרון ממשיכה את העונה הפחות טובה שלה והיא נמצאת בירכתי הטבלה. במכבי חיפה הצטיינו קירשנבאום עם 15 נקודות ואחריה פרז עם 9 נקודות.
 
גברים

מכבי תל אביב - הפועל עירוני קריית אתא 0:3 (18:25,20:25,14:25)
מכבי תל אביב משיגה ניצחון נוסף לעונה הזאת עם 0:3 מרשים. היא שומרת על סיכוי קטן עד למשחק של הפועל גליל מטה אשר/עכו מחר לתפוס בכל זאת את המקום הראשון בתום העונה הסדירה. מנגד, קריית אתא תסיים את העונה הסדירה במקום השביעי ותתמודד בסיבוב הראשון של הפלייאוף, ככל הנראה שוב עם מכבי תל אביב.