קרדיט: איגוד הכדורמים (צילום: ספורט 5)
קרדיט: איגוד הכדורמים | צילום: ספורט 5

משחקי הגומלין של חצי גמר פלייאוף הנשים בכדורמים נערכו הערב (רביעי) בבריכת מכון וינגייט. האלופה המכהנת, הפועל יקנעם, העפילה בקלות לאחר ניצחון 8:20 על הפועל קרית טבעון (במשחק הראשון ניצחה יקנעם 6-19). את תמונת הגמר השלימה אס"א ת''א עם 10:13 דרמטי על הפועל עמק הירדן (המשחק הראשון הסתיים בניצחון 9:11 לעמק הירדן).

המשחק המוקדם של הערב הפגיש בין יקנעם לבין קרית טבעון, והוא נפתח כהמשך ישיר למפגש הראשון. יקנעם עלתה ליתרון מהיר של ארבעה שערים, ובמחצית לוח התוצאות כבר הראה 3:8 לטובת האלופה. גם המחצית השנייה התאפיינה בשליטה של השחקניות של מילוש ברדיץ', והסיום הראה 8:20.

כבשו ליקנעם: שונית סטרוגו (5), יהב פרקש (4), כרמל ארביב (3), כרמל רחום (3), נגה לוינשטיין (3), מאיה שחורי וענבר ברנע שער כ''א.
כבשו לטבעון: מיה תירוש (3), מאיה ושדי (2), דינה נמקשטנסקי, אופיר סלע ואדווה תדמור שער כ''א.

המשחק בין אס"א תל אביב לבין הפועל עמק הירדן הוכרע ממש בסיום. כשכבר נראה היה שהמשחק יגרר לפנדלים, השתחררה עלמא יעקבי לזריקה שנכנסה וקבעה שאס"א תשחק בגמר הפלייאוף. 10:13 לשחקניות של עידו קרן בתום המשחק, ו-21:22 בסיכום שני המשחקים.

כבשו לאס"א ת''א: עלמא יעקבי (6), לוטם תורג'מן (4), מאיה קציר, מאיה ליכטנשטיין, רוני גזית.
כבשו לעמק הירדן: האניקה סלחטר (7), מורן לינדהאוט (2), מיקה קורן.

גמר הפלייאוף יצא לדרך ביום ראשון הקרוב בשעה 20:15 כאשר הגומלין יתקיים ביום רביעי בשעה 20:30, בו גם תוענק הצלחת לאלופת המדינה לעונת 22/23. צמד המשחקים על מקומות 3-4 יחלו בראשון וברביעי בשעה 18:45.