כניסה חופשית לגמר הגביע בכדורמים (צילום: ספורט 5)
כניסה חופשית לגמר הגביע בכדורמים | צילום: ספורט 5

שבוע גביע המדינה בכדורמים יוצא לדרך. מחר (שני) בשעה 19:45 יתקיים בבריכה הלאומית שבמכון וינגייט חצי גמר הגברים בין הפועל קריית טבעון לבין הפועל גוש זבולון, היחידות בעלות מאזן מושלם עד כה העונה בליגה. המנצחת תפגוש בגמר את אס״א תל אביב.

ביום רביעי יערכו שני חצאי גמר גביע המדינה לנשים, גם כן בבריכה הלאומית בוינגייט. בשעה 18:30 תפגוש הפועל קריית טבעון את מוליכת הליגה הפועל יקנעם ובשעה 20:00 יתמודדו הפועל פתח תקווה והפועל עמק הירדן.

בשבת יתקיימו שני משחקי הגמר בוינגייט - בשעה 15:00 גמר הנשים ובשעה 16:30 גמר הגברים (שני המשחקים יועברו בשידור ישיר בערוץ הספורט). הכניסה למשחקי הגמר חופשית בהצגת תו ירוק.

בתוך כך, נחתם הסכם שיתוף פעולה בין איגוד הכדורמים לבין ארנה ישראל. מותג בגדי הספורט האיטלקי יאמץ את נבחרות הגברים והנשים. בגדי הים של שחקני ושחקניות הנבחרת ייוצרו על ידי ארנה והציוד עבור הנבחרות יסופק על ידי החברה האיטלקית. במסגרת ההסכם, האגודות החברות באיגוד תקבלנה הנחות עבור רכישת ציוד ובגדי ים.


"חברת ארנה היא חברה מובילה לציוד וביגוד בענפי השחייה והכדורמים", אמרה רויטל גלוסקא, יו"ר איוד הכדורמים, "אנחנו שמחים ומברכים על הצטרפותה למשפחת הכדורמים הישראלית, בתקווה לשנים רבות של שיתוף פעולה פורה".

מנהלת מותג ארנה ישראל, שלומית כספי:
גם שלומית כספי, מנהלת מותג ארנה ישראל, מרוצה משיתוף הפעולה: ״ארנה ישראל שמחה וגאה על שיתוף הפעולה עם איגוד הכדורמים. עבורנו זה צעד נוסף בקידום תרבות הספורט בישראל. החזון שלנו הוא להיות המותג המייצג את עולמות השחייה והמים ולכן החיבור שנוצר עם האיגוד הוא טבעי, ואנו מאמינים שדרכו נוכל לממש את ערכי המותג - ערכים של חדשנות, אותנטיות, תשוקה והשגיות״.