טייגר וודס סובל ממספר פציעות חמורות ברגליו, אך לא מסכנות חיים - זו השורה התחתונה עליה נמסר מבית החולים בו מאושפז גדול שחקני הגולף בכל הזמנים, לאחר תאונת הדרכים העצמית הקשה שעבר בבוקר יום רביעי (שעון מקומי).

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

וודס בן ה-45 עבר מספר ניתוחים ברגליו שנמשכו מספר שעות. החילוץ של וודס מהרכב היה תהליך לא פשוט ונעשה במהלכו שימוש במזמרה מיוחדת. כוחות החילוץ מסרו כי כשהגיעו לזירת האירוע, בערך בשעה 7:18 בבוקר (שעון מקומי), וודס היה האדם היחיד ברכב והיה בהכרה.

טייגר וודס (צילום: getty images)
כיממה לפני התאונה. וודס | צילום: getty images

חקירת התאונה העלתה כי וודס נסע ככל הנראה מעל המהירות המותרת במקום - 70 קמ"ש, אך לא נמסר מה הייתה המהירות. השוטר קרלוס גונזלס, שמכיר את איזור התאונה, אמר כי הוא מרבה לתפוס נהגים נוסעים באיזור פי 2 מהמותר. לאחר שנבדק בבית החולים נשללה האפשרות שוודס היה תחת השפעת סמים או אלכוהול. הרכב פגע במדרכה, בשלט ובמספר עצים, התהפך מספר פעמים ובסופו של דבר נמצא כ-100 מטר מהכביש.

במסיבת עיתונאים מיוחדת, סיפר אלכס וילאנובה ממשרד השריף המקומי: "השיחה הראשונה למוקד 911 על התאונה התקבלה מתושב שגר באחד הבתים בקרבת הכביש. כשהכוחות הגיעו למקום וודס תיקשר איתם, אך בשל הפציעות ובשל מצב האוטו היה כלוא בתוכו. המזל שלו היה חגורת הבטיחות".

 

 

גונזלס הוסיף: "וודס צריך להיות אסיר תודה על העובדה כי יצא מהתאונה הזו בחיים. כשהגעתי לזירת התאונה והבנתי שיש עדיין אדם ברכב, מיד ניגשתי לבדוק מה מצבו. מה שהדהים אותי הייתה התגובה הרגועה של וודס. הוא ענה לי איזה יום היום ומה השעה ללא כל לחץ".