הרבה ציפיות ממנו. מיכה (getty) (צילום: ספורט 5)
הרבה ציפיות ממנו. מיכה (getty) | צילום: ספורט 5
אווירה טובה במועדון. גורדנה (צילום: ספורט 5)
אווירה טובה במועדון. גורדנה | צילום: ספורט 5

הפועל באר שבע נחתה לפנות בוקר ממחנה האימונים בפולין. הקבוצה של רוני לוי סיימה את המחנה עם שני ניצחונות והפסד אבל בתחושה שאם לא יגיע מגן שמאלי, קשר אחורי וחלוץ ברמה גבוהה, גם העונה יהיה קשה לב"ש לאיים על הדומיננטיות של מכבי חיפה ומכבי ת"א.

רוני לוי ואליניב ברדה ממשיכים במאמצים להתחזק בעוד שלושה שחקנים כשביום שני אמור לחתום באופן רשמי דור מיכה. "עם דור מיכה נהיה קבוצה אחרת", אמרו בקבוצה בהתרגשות, "מיכה הוא שחקן שובר שוויון לא רק בליגה אלא גם בשלבים המוקדמים בקונפרנס ליג".

בסוף החודש יקבל רוני לוי החלטה לגבי שחרורים מהסגל. שחקנים כמו רועי אזוט, עילאי טרוסט ואיתמר שסבירו עשויים לצאת לעונת השאלה. נמשכות השיחות עם סינטיהאו סולליך ובינתיים אין שינוי בסטאטוס שלו. מרוהאן קבהא יתבקש להגיע בשבוע הבא לשיחה עם המנכ"ל גיא פרימור ואם לא יסכים לקצץ בחוזהו, ייתכן ורוני לוי יתקשה להעניק לו דקות משחק משמעותיות. דוד קלטינס התבקש לקצץ גם הוא וכמו קבהא סירב בשלב זה ומחפש אופציות. אביב סולומון חזר לאימונים אחרי שלא התאמן כמעט במחנה האימונים בגלל קרע בשריר.

האווירה בקבוצה חיובית. בואו של איתי שכטר הוסיף המון לחדר ההלבשה כשגם שחקנים שהיו פחות משוחררים בעונה החולפת כמו שגיב יחזקאל ורותם חטואל נהיו יותר דומיננטים ואליהם הצטרפו רועי גורדנה, יוג'ין אנסה ואיתן טיבי.