(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

ללא שימוע, ללא כינוס הוועדה המקצועית החליט היום (רביעי) משבץ השופטים איתן תבריזי להשעות לחודש את השופט דניאל בר נתן מלנהל משחקי כדורגל. במהלך מבחן כושר של ריצות קצרות לסגל הבכיר, ואחרי שבר נתן כמו יתר השופטים עברו את מבחן הכושר, ניגש אליו תבריזי ואמר לו לטענת השופטים: "אתה כל הזמן בוכה ומגיע למבחן הכושר ועובר אותו בקלות".

בר נתן, שלא אהב את העקיצה, ענה למשבץ הארצי: "כשאתה היית שופט עשו לך הנחות. אתה היית עושה מה שאתה רוצה לבוחנים". תבריזי, שכנראה נעלב, צעק עליו ליד כולם שהוא מושעה לחודש וכל מילה נוספת שיוסיף הוא יושעה לתקופה ממושכת יותר.

שופטים שנכחו באירוע אמרו: "איזה מין דבר זה שמשבץ קובע עונש השעייה בלי שימוע? זה לא דיקטטורה פה. תבריזי התנהג בצורה כוחנית וביריונית. איך אחד כזה יכול להיות המשבץ?". אותם שופטים אמרו שהעימות המילולי החל כשבר נתן רצה לעמוד במרחק גדול יותר לפני היציאה למבחן הכושר כדי ליצור לעצמו עוד תנופה, בעוד תבריזי דרש שיעמוד רק מטר מהקו. כאמור, בר נתן כמו כל השופטים עברו את המבחן והציגו כושר גופני טוב, אבל מה שיזכרו מהערב הזה, עוד לפני שנפתחה העונה, שוב אירוע משונה מצד איגוד השופטים.

מתבריזי נמסר בתגובה: "בר נתן פגע בבוחנים והתנהג בצורה לא ראויה. אמרתי לו שישתוק ושכל מילה נוספת תעלה לו ביוקר. לא התנהגתי בצורה בריונית. היה שם מנכ"ל האיגוד ויש את יו"ר האיגוד שתטפל במקרה הזה והוא יעמוד לוועדת משמעת". לשאלה איך קבע כי יושעה לחודש ללא וועדת משמעת או שימוע, העדיף תבריזי שלא להתייחס עניינית לדברים: "ראשי האיגוד מטפלים בנושא".