(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
sportFive1113843 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים פרסמה היום (חמישי) את כל המסלולים החדשים של המועדון למנויים וכרטיסי החבר של המועדון - "הבית"ריסט". כרטיס הבית"ריסט יכלול שלושה מסלולים עיקריים, ששניים מהם יקנו לאוהדים כניסה רגועה אל אצטדיון טדי עם קדימות למשחקי החוץ.

בית"ריסט (מסלול רגיל) - אוהד ישלם 9 ש"ח בחודש ויזכה, פרט להנחות במכירת הכרטיסים למשחקים, גם בעשרות מבצעים ששמורים רק לחברים (מכל המסלולים).

בית"ריסט VIP - אוהד שיבחר במסלול הזה, ישלם 99 ש"ח בחודש, ויקבל את הזכות לקנות כרטיס לכל משחק בית של הקבוצה ב-5 ש"ח בלבד, שזה יכלול עוד שני ילדים מתחת לגיל 12 (כולם יחד ב-5 ש"ח). במעמד הרכישה האוהדים יוכלו להוסיף 65 ש"ח (5 שקלים למשחק) ולקנות כרטיסים לכל משחקי הליגה מראש. עד לפלייאוף הם יוכלו להכניס גם שני ילדים בחינם 48 שעות מפתיחת המכירה (על בסיס מקום פנוי, בהתאם לתקנון). המסלול מוגבל ל-11,000 יחידות.

בית"ריסט פרטנר - המסלול הכי יוקרתי, בו יש לאוהדים את האפשרות להבטיח את מקומם בכל המשחקים. בעל הכרטיס יזכה להנחות משמעותיות בחנות המועדון, וגם יוכל להכניס שני ילדים בחינם למשחקים עד הפלייאוף, ללא תוספת תשלום. מחיר בית"ריסט פרטנר יעמוד על 299 ש"ח לחודש. המסלול מוגבל ל-1,000 יחידות.

כמו כן, במועדון פרסמו מתווה פיצויים למנויי עונת 2019/2020. במסגרת הרצון לתת מספר אפשרויות למנויים הקודמים של בית"ר, במועדון הודיעו על המתווה לפיו אוהדי הקבוצה יוכלו לבחור אחד מהמסלולים הבאים: 1. תרומת הסכום למחלקת הנוער של המועדון. 2. תרומת הסכום למועדון עצמו. 3. חמישה כרטיסים למשחקי דרג B ושני כרטיסים לגביע הטוטו - שווי הפיצוי הוא 28 אחוז מעלות המנוי.

בעניין אחר, בית"ר תערוך הערב את משחק ההכנה האחרון שלה במסגרת מחנה האימון באוסטריה, כשתפגוש את אא"ק לרנקה הקפריסאית. הקבוצה של ארווין קומאן קיימה לאורך המחנה אימונים כפולים, עבדה בעיקר על הפן הטקטי, כשבמועדון מציינים את הוותיקים שלוקחים אחריות ומדרבנים את הצעירים: "חדר ההלבשה מלוכד יותר מהעונה שעברה וזה אמור להיות הכוח שלנו".

ההולנדי, אדווין ג'אסי, נכנס לעניינים ומוריד חלודה. הושגו האישורים עבורו והוא יגיע עם הקבוצה לישראל. היום תערוך הקבוצה בדיקות קורונה על מנת להתחיל את תהליך החזרה לארץ.

כמו כן, אמש חתם בקבוצה שחקן הכנף ניב זריהן. בשלוש העונות האחרונות הוא כבש 12 שערים והוסיף ארבעה בישולים בכל המסגרות, הוא היה מעורב בשער כל 227 דקות. בבירה קיימת אופטימיות שבמדיה הוא יצליח לשחזר את היכולת ממ.ס אשדוד ואת התקופות הטובות בהפועל ב"ש. "במצב השוק הישראלי מדובר בעסקה טובה", אמר גורם. זריהן יחבור לחבריו החדשים עם חזרתם לישראל, כאשר גם גליאופילו האסלביינק ישוב לארץ לאחר הטורניר המוצלח ב"גולד קאפ", אך הוא צפוי להיות מושאל.