(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
מתחילה להיפרד? דור פרץ (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
מתחילה להיפרד? דור פרץ (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

במכבי תל אביב מתחילים להפנים - ולהיפרד משחקן העונה שלהם: דור פרץ צפוי להיפגש היום (רביעי) עם מאמנה של ונציה האיטלקית, פאולו זאנטי, ולאחר סיור במתקן ובאצטדיון, אמור לחתום ל-3 שנים בשורות הקבוצה, תמורת שכר של כ-700 אלף יורו. לאחר מכן, פרץ צפוי להודיע למכבי שהוא אינו ממשיך, למרות ההצעה המכובדת בהחלט שהוגשה לו.

אצל הצהובים מפנימים, ועוברים למאבק הבא - והוא על שירותיו של יונתן כהן. הכוכב העולה של מכבי בשנים האחרונות נחוש לעזוב, למרות שהוא מחזיק בחוזה. אובדן גם של כהן, לצד פרץ, עשוי להיות מכה מקצועית קשה למכבי ת"א - מאחר ואין לה שחקנים ישראלים ברמתם, שהיא מסוגלת להביא.

במסגרת המאמצים לחזק, עדיין לא נרשמת התקדמות במגעים מול לודוגורץ בנוגע למאוויס צ'יבוטה ודן ביטון - הבולגרים עדיין דורשים רכישה, ולא השאלה. גם שמותיהם של עדן שמיר, עידן נחמיאס ודין דוד עדיין על הפרק. האחרון בולט במיוחד, ומאחר ומכבי ת"א מוצאת את עצמה ללא חלוצים - אלכסנדר פשיץ' עזב, ניק בלקמן לא חותם, וגם לאיתי שכטר לא הוצע חוזה, והוא נמצא בדרכו החוצה.

שם נוסף שעלה כאופציה לחיזוק הוא זה של עלי מוחמד, בוודאי לאור עזיבתו הצפויה של דור פרץ, אבל נכון לרגע זה מעדיפים במכבי ת"א להתרכז בשמות אחרים בעמדות הללו. במקביל, נמשכים המגעים עם דניאל טננבאום ואיתן טיבי, כששניהם עדיין לא הבטיחו את עתידם בקבוצה. כמוהם, גם אנריק סאבוריט, שעדיין לא סיכם על חוזה חדש במועדון.