(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
רועי גורדנה מול ב
רועי גורדנה מול ב"ש. בעונה הקרובה הקשר יחזור לבירת הנגב (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

פרסום ראשון. אריק בנאדו, בלם העבר של מכבי חיפה, בית"ר ירושלים ונבחרת ישראל, קיבל הצעה לשמש כעוזר המאמן של הפועל באר שבע. לערוץ הספורט נודע שהמאמן רוני לוי נפגש עם בנאדו, לאחר שהקבוצה לא הגיעה להסדר כספי עם מי שהיה אמור להתמנות לתפקיד, חיים שאבו.

עד כה, ב"ש היא הקבוצה הפעילה ביותר בחלון ההעברות. רועי גורדנה יוצג הבוקר (חמישי) באופן רשמי אחרי שחתם על חוזה לשנתיים באמצעות סוכנו גלעד קצב, אך במו"מ אחר נרשמה הבוקר תפנית כשפוצץ המו"מ עם שון גולדברג שנמצא בדרך למכבי חיפה.

המגן השמאלי שסיים את חוזהו ואמור היה לשמש כמגן הראשון של הקבוצה, קיבל הצעה מכובדת לשנתיים אבל נפגש גם עם ראשי האלופה ובב"ש מרגישים שהוא בדרך לכרמל. למרות צירופו של אביב סולומון שחתם לשנתיים במועדון, תכנונו המקורי של רוני לוי היה שיגיע כגיבוי לגולדברג. כעת, יצטרכו בבירת הנגב למצוא מגן שמאלי בכיר חדש.

עוד בנושא הרכש, בבאר שבע לא מתכוונים להתגמש לגבי דרישת בני סכנין על איהאב גנאים. במועדון סגרו את העסקה תמורת מיליון שקלים בשני תשלומים שווים, אבל טענו כי סכנין סירבו למועדי התשלום. לערוץ הספורט נודע שהתשלום הראשון אמור היה להיות מיידי והאחרון רק באוגוסט 2022, מתווה אליו סירבו בקבוצה מהמגזר. בבירת הנגב הכחישו שביטול העסקה קשור בבואו המסתמן של בירם כיאל. על אף ההתעיינות בו, השחקן ואשתו שוחחו עם הבעלים אלונה ברקת בפגישה שנערכה לא מזמן ונדמה היה כי השניים לא ששים לעבור לדרום, זאת אחרי שרק בעונה שעברה חזרו לחיק המשפחה המורחבת אחרי תקופה ארוכה בחו"ל.

בתחילת השבוע תתקיים פגישה עם אריאל הרוש לאחר שהמאמן רוני לוי מעוניין מאוד בשוער. "אחרי שאיבדנו את לויטה להפועל חיפה, כדאי שלא נחכה יותר מדי ואז נישאר ללא שוער לעונה הבאה", אמרו שחקנים בקבוצה. אופיר מרציאנו דורש 300 אלף דולר, ובכל מקרה מחפש להישאר בחו"ל ולא ממהר לחזור לארץ.