מאור אלקסלסי (צילום: ספורט 5)
מאור אלקסלסי | צילום: ספורט 5
בני ריינה תתארח הערב (שבת) אצל בני סכנין, לאחר ההפסד נגד הפועל חיפה כשהיא רוצה לשמור על המקום החמישי. שרון מימר יחסר הערב את נמניה ליוביסבלייביץ' המוצהב, כאשר לרשימת החיסורים הצטרף גם החלוץ לואי חילף שהתלונן באימון המסכם על רגישות בשריר.

מור ברמי הצעיר ירשום הופעה שנייה בהרכב של ריינה לצידו של סמביניה. מלבד השינוי הכפוי בשל פציעתו של חילף, גם מארק קוסטה צפוי לרדת לספסל. פרדי גונדולה שעלה בששת המשחקים האחרונים מהספסל, יקבל הזדמנות בהרכב של מימר. שלומי אזולאי יפתח על חשבונו של קוסטה.

שרון מימר אמר לקראת המשחק: "אנחנו יוצאים למשחק נגד קבוצה טובה, מאומנת, שעדיין לא ניצחנו העונה. התחלנו את הפלייאוף טוב עם ניצחונות יפים, במשחק האחרון קצת פישלנו ואנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות. לבוא בשיא הרצינות ובשיא המוכנות כדי להביא שלוש נקודות באיצטדיון דוחא".

הקפטן נאאל חוטבא הוסיף: "אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה מאוד נגד קבוצה קשה. אנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות, נקווה שיבוא כמה שיותר קהל כדי שיתמוך בנו".

הרכב משוער: גד עמוס; נאאל חוטבא, מור ברמי, ממדו "סמביניה" סמבה, עבדאללה ג'אבר; מוחמד אוסמן, רועי שוקרני, פרדי ורגאס, פרדי גונדולה; שלומי אזולאי וקייס גאנם.