(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
במכבי חיפה רוצים לסיים את העונה בטעם טוב, וכדי שזה יקרה, הם צריכים לנצח הערב (שלישי) את הפועל באר שבע בטרנר, זאת לאחר שהפסידט באצטדיון זה בשני המשחקים האחרונים.

ענאן חלאיילי שסובל מרגישות בברך אומנם שב לאימונים, אך אין רצון לסכן אותו לקראת המעבר הקרב לרויאל אוניון סאן ז`ילואז, ולכן הוא לא ייכלל הערב בסגל של הירוקים. אם ירגיש טוב יותר, הוא צפוי לקבל דקות בדרבי החיפאי בשבת, משחק שבסיומו הוא ייפרד באופן רשמי מהמועדון ומהאוהדים.

חלאיילי מצטרף לרשימת חיסורים הכוללת את ליאור רפאלוב המוצהב וכן דניאל סונדגרן, עילאי חג`ג` ואריק שוראנוב הפצועים. מנגד, מסאי דגו יקבל בחזרה את מחמוד ג`אבר שישוב לקישור וגדי קינדה יפתח על חשבונו של רפאלוב, כאשר ההתלבטות היא באגף ימין בין מאור קנדיל שרשם משחק טוב נגד בני סכנין לקני סייף.

שון גולדברג, שהיה בספק קל להתמודדות, יפתח במרכז ההגנה לצידו של עבדולאי סק, כאשר ישנה התלבטות בין עיליי פיינגולד ללורנצו שימיץ`. בעקבות הפציעה של חג`ג`, סוף פודגראנו צפוי לשוב לסגל לאחר שלושה משחקים שבהם מצא עצמו מחוץ ל-20.

בקבוצה אמרו לקראת המשחק: "אנחנו רוצים לסיים את העונה בטעם טוב, זוכרים את הסוף. ב"ש ניצחה אותנו בשני המשחקים האחרונים נגדה בטרנר, תמיד המשחקים מול קשים. נצטרך להיות במיטבנו כדי לשמח את האוהדים בבית".

בעקבות החלטת בית הדין, המשחק הערב יתקיים ללא אוהדי מכבי חיפה. במידה והמשחק היה קובע, אוהדים ירוקים היו מסתננים ליציע המקומיים, אך אלה הם לא פניי הדברים כעת.

הרכב משוער: שריף כיוף; מאור קנדיל (קני סייף), עיליי פיינגולד (לורנצו שימיץ`), עבדולאי סק, שון גולדברג, פייר קורנו; עלי מוחמד, מחמוד ג`אבר, גדי קינדה; פרנטזדי פיירו, דין דוד.