(ההתאחדות לכדורגל) (צילום: ספורט 5)
(ההתאחדות לכדורגל) | צילום: ספורט 5

(קרדיט תמונה: ההתאחדות לכדורגל)

חריג הגיל השני נקבע. גיא לוזון וההתאחדות לכדורגל הודיעו היום (שלישי) כי עמרי גנדלמן יהיה חריג הגיל השני של הנבחרת האולימפית לקראת אולימפיאדת פריז 2024, כשהוא יצטרף לדניאל פרץ. קבוצתו של הקשר, גנט, אישרה רשמית כי יוכל לעמוד לרשות הנבחרת.

גיא לוזון בירך: "עומרי גנדלמן היה חלק מרכזי מהעפלת הנבחרת לטורניר הגמר בגיאורגיה ושותף בכיר בהישג יוצא הדופן – חצי הגמר והבטחת הכרטיס לאולימפיאדה. את המעבר המאתגר מהליגה הישראלית לבלגית מבצע עומרי באופן מרשים במיוחד והפך שחקן מוביל בקבוצתו. אני מודה לגנט על שהבינה את חשיבות המשחקים האולימפיים עבורנו והבהירה כי עומרי יעמוד לרשות הנבחרת. הבחירה בדניאל ובעומרי היא בשל היותם שחקנים מצוינים וספורטאים בעלי אישיות נדירה. אני משוכנע שגם הפעם נעז לחלום הכי רחוק שאפשר ונדע להגשים".

גנדלמן עצמו התרגש: "אני גאה להמשיך להיות חלק מהנבחרת הצעירה, שמצליחה פעם אחר פעם להתעלות ולהיות חלק מהבמות המרכזיות של הכדורגל האירופי והספורט העולמי. שיתוף הפעולה עם המאמן גיא לוזון והחברים שלי לנבחרת יצר חבורה מלוכדת ואיכותית שמסוגלת להתמודד עם כל אתגר. אני משוכנע שמחכים לנו בהמשך הדרך עוד הרבה רגעים שיביאו גאווה גדולה לכל המדינה".

מי שצפוי להיות חריג הגיל השלישי הוא שון גולדברג, בלמה של מכבי חיפה.