"הרגשתי שמגיע לי יותר". בראון (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
"הרגשתי שמגיע לי יותר". בראון (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עמותת האוהדים של הפועל פתח תקווה לוחצת על ניר לוין לקבל החלטה מהירה לגבי זהות המאמן בעונה הבאה. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, אלון זיו הוא המועמד המוביל והוא מכיר היטב את הליגה הלאומית והצליח גם בתקציב קטן. יו"ר עכו, קרן בן נשר, אישרה לערוץ הספורט שזיו בדרך לעזוב את הקבוצה שלה והיא כבר מחפשת מאמן אחר.

לוין שוחח גם עם עומר פרץ וגל כהן. במועדון מקווים שבואו של לוין, מעבר לידע שהוא יביא איתו, יוכל גם להשתמש בקשריו עם מועדונים גדולים כמו מכבי חיפה ומכבי ת"א כדי להביא מהם שחקנים בהשאלה. לוין ירצה לדבר גם עם מי שמוערך הכי הרבה על ידי הקהל, עידן ורד שהמריא לחופשה בחו"ל. לוין ייפגש במקביל עם עומר כץ שהביע נכונות להישאר, על אף שבקבוצה טענו כי הוא הוא בוחן גם אופציה מהפועל ירושלים.

מי שהפך לשחקן חופשי בהתאם לחוזה שמאפשר לו לעזוב אם הקבוצה יורדת ליגה הוא סמואל בראון. לקשר יש הצעות מקפריסין. בראון התראיין לערוץ הספורט: "זו היתה עונה לא פשוטה עבורנו, מאתגרת גם בפן האישי. שיחקתי במועדון עם קהל מדהים. קיוינו אחרת אבל זה לא קרה. יש רגעים כאלה בכדורגל של כישלונות, ניסיונות ורגעים אבל מפה אני מסתכל קדימה. יותר נחוש, יותר מחויב, יותר רעב להצליח".

"קשה לשים את האצבע על דבר אחד שלא עבד העונה", המשיך בראון, "הרבה דברים שיכלו לעבוד יותר טוב. זה התחיל טוב מבחינתי והרגשתי שסומכים עלי ואני מצליח להחזיר במגרש, אבל בדרך הרגשתי שזה הולך לאיבוד ולא בגלל שאני לא טוב. הרגשתי שבתקופה עם בני לם הגיע לי יותר. רציתי גם לעזור יותר אבל זה לא קרה. זו החלטת המאמן ואני צריך לקבל אותה".

בראון סיכם והתייחס גם לעתידו ולהצעות מקפריסין: "אני יודע שאדם קידן עובד על זה ויש כמה הצעות. חו"ל מאוד מעניין אותי. כדורגל אחר, תרבות שונה משהו שמושך אותי מאוד, ואני בטוח שאמצא את המקום הנכון עבורי".