(קובי אליהו) (צילום: ספורט 5)
(קובי אליהו) | צילום: ספורט 5

למעלה מחצי שנה עברה מאז המשחק האחרון של אילון אלמוג והחזרה שלו למגרשים מתקרבת. הפועל באר שבע רשמה אתמול (ראשון) את האימון הראשון שלה לעונת 2024/25 בו החלוץ ערך אימון קל, ונמצא בשלבים הסופיים של תהליך השיקום הארוך שהוא עובר. כמו כן, במועדון הודיעו על המקום בו יארחו את משחק הקונפרנס הקרוב.

כאמור, הפועל באר שבע הודיעה כי את משחק הבית בסיבוב המוקדמות השני של הקונפרנס ליג היא תארח באיצטדיון העירוני לובץ בבולגריה.

בעניין אחר, על פי ההערכות, אלמוג צפוי להיות כשיר לפתיחת הליגה בעוד כחודשיים. בב"ש בונים על החלוץ לאחר שלא נהנו ממנו בעונה החולפת, שהרי בשל פציעתו הוא שיחק 502 דקות בלבד בכל המסגרות בהן כבש שער והוסיף בישול. למעשה הוא נעדר מהמגרשים החל מדצמבר 2023.

באימון אמש, רן קוז`וק והצוות המקצועי החדש פגשו לראשונה את השחקנים. מי שלא נכחו הם השחקנים הזרים, נציגי הקבוצה בנבחרות והפצועים. שניים שכן נכחו מלבד אלמוג הם אלון תורג`מן ושי אליאס.

מלבד זאת, הפועל ב"ש מתכוונת לשמור על הסגל שלה. מי שצפוי לחתום ולהבטיח את עתידו במועדון הוא איתן טיבי, שנמצא על סף סיכום. הבלם הוותיק הגיע לב"ש לפני שלוש עונות והיה חלק מהזכייה בגביע המדינה ב-2022.