יחזור להרכב? זהבי (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יחזור להרכב? זהבי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
אחרי שזכו באליפות, החזירו את הצלחת לקריית שלום ונפרדו באופן רשמי משרן ייני שהודיע על פרישה מכדורגל, במכבי ת"א רוצים לסיים את העונה בסטייל כשישחקו הערב (שלישי) מול הפועל חיפה. רובי קין, שהבטיח להודיע עד תחילת השבוע הבא אם יכבד את החוזה או לא, בחר שוב להשאיר את הנרי אדו מחוץ לסגל. אחרי שלא תוכנן להיות בסגל, קיקו בונדוסו הוקפץ לסגל במקום עידן נחמיאס החולה שייעדר מהמשחק. אבישי כהן יפתח כמגן ימני. 

בשל עומס משחקים ועייפות גם גבי קניקובסקי ואופיר דוידזאדה לא יתלבשו ואליהם יצטרף מתן בלטקסה החולה. רוי רביבו ודור פרץ ישובו ל-11 אחרי שריצה עונש הרחקה בגלל צהובים, כשגם יונס מלדה שבמחזור הקודם לא התלבש בשל החלטה מקצועית, יחזור לסגל. 

במכבי ייצאו למלון לפנות הצהריים כשגוברים הקולות מצד אנשי הקבוצה שערן זהבי ימשיך כשחקן פעיל. סוכנו של השחקן דרש מבני משפחתו לא להתראיין בנושא אבל ההערכה היא שבסוף העונה ישוחח זהבי עם מיץ` גולדהאר, יבין מי יעמוד על הקווים בקריית שלום ויקבל החלטה סופית. 

בכל מקרה במועדון רוצים לעשות הכל כדי שזהבי יסיים את העונה כמלך השערים ועל אף שהמרחק גדול, משוכנעים הצהובים כי זהבי הוא היחיד שמסוגל להדביק את הפער. בתוך כך, ההרכב המשוער לא תורגל ולכן נראה כי קין יבצע מספר שינויים ב-11. בין היתר זהבי עשוי לשוב להרכב.

ההרכב המשוער: רוי משפתי; אבישי כהן, רז שלמה, אנריק סאבוריט, רוי רביבו; דור פרץ, יוריס ואן אוברהיים, דן ביטון; אושר דוידה, פליסיו מילסון, ערן זהבי (דור תורג`מן).